Malatya İstanbul Otobüs Bileti

Malatya İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1112 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 16sa 10dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 22 firma sefer düzenlemektedir. Malatya İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 109 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Medine Turizm firmasıdır.

Malatya İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Malatya İstanbul güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Malatya İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Malatya ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Malatya ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Malatya İstanbul Otobüs Biletleri

Malatya İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Malatya İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Tophane Çeşmesi, Tophane Meydanı'nda Kılıç Ali Paşa Camisi'nin arkasındaki sokakta yer alır. 1732'de Sultan Mahmut I tarafından mimar Mehmet Ağa'ya yaptırıldı. Meydan çeşmeleri geleneğinin en dikkat çeken örneklerinden biridir. Mermerden yapılmış olan çeşmenin yüzleri yoğun biçimde çiçek, meyve ve servi motifleriyle bezelidir. Üzeri geniş saçaklı tek bir kubbeyle örtülüdür.

Valide Çeşmesi, Beşiktaş ile Maçka arasındaki Spor Caddesi'nde yer alır. Bezmialem Sultan ya da Valide Sultan Çeşmesi adlarıyla anılır. Sultan Abdülmecit’in annesi Bezmialem Sultan anısına yaptırıldı.

Galatasaray Hamamı, Galatarasay’daki Suterazisi Sokağı’nın sonunda yer alır. Kadınlar ve erkekler bölümü olan hamam, mermer süslemeleri ve küçük dinlenme odalarıyla İstanbul’un en güzel hamamlarından biridir.

Atatürk Kitaplığı (Belediye Kütüphanesi), Taksim'de Mete Caddesi'nde yer alır. 1980'de hizmete giren kütüphane, 1981'de Beyazıt Meydanı’ndaki Belediye Kütüphanesi’nin koleksiyonlarının buraya taşınmasıyla zenginleşti. Yazma eserlerden oluşan 4 koleksiyonun yanı sıra, gazete koleksiyonları da Atatürk Kitaplığı’nın en önemli özelliğidir.

Malatya İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Malatya İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Malatya İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Vip Malatyalılar 113 TL
Can Dersim Tuncelililer 140 TL
Can Diyarbakır Turizm 140 TL
Elazığ Hazar Turizm 140 TL
Vanyolu Seyahat 140 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Malatya Hakkında
Nüfus:
762,538
Yüzölçümü:
12.102,70 km²
Plaka:
44
Telefon kodu:
(422)
Otogar:
Malatya Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
Ataşehir Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.