Malatya İstanbul Otobüs Bileti

Malatya İstanbul Otobüs Bileti

Malatya İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 120,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1112 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 29dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 23 firma sefer düzenlemektedir. Malatya İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 32 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Medine Turizm firmasıdır.

Malatya İstanbul bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Malatya İstanbul bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Malatya İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Malatya İstanbul Otobüs Biletleri

Malatya İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Malatya İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Tophane Çeşmesi, Tophane Meydanı'nda Kılıç Ali Paşa Camisi'nin arkasındaki sokakta yer alır. 1732'de Sultan Mahmut I tarafından mimar Mehmet Ağa'ya yaptırıldı. Meydan çeşmeleri geleneğinin en dikkat çeken örneklerinden biridir. Mermerden yapılmış olan çeşmenin yüzleri yoğun biçimde çiçek, meyve ve servi motifleriyle bezelidir. Üzeri geniş saçaklı tek bir kubbeyle örtülüdür.

Valide Çeşmesi, Beşiktaş ile Maçka arasındaki Spor Caddesi'nde yer alır. Bezmialem Sultan ya da Valide Sultan Çeşmesi adlarıyla anılır. Sultan Abdülmecit’in annesi Bezmialem Sultan anısına yaptırıldı.

Galatasaray Hamamı, Galatarasay’daki Suterazisi Sokağı’nın sonunda yer alır. Kadınlar ve erkekler bölümü olan hamam, mermer süslemeleri ve küçük dinlenme odalarıyla İstanbul’un en güzel hamamlarından biridir.

Atatürk Kitaplığı (Belediye Kütüphanesi), Taksim'de Mete Caddesi'nde yer alır. 1980'de hizmete giren kütüphane, 1981'de Beyazıt Meydanı’ndaki Belediye Kütüphanesi’nin koleksiyonlarının buraya taşınmasıyla zenginleşti. Yazma eserlerden oluşan 4 koleksiyonun yanı sıra, gazete koleksiyonları da Atatürk Kitaplığı’nın en önemli özelliğidir.

Malatya İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Malatya İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Malatya İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Yeni Muş Ovası Turizm 110 TL
Metro Turizm 118 TL
Vip Malatyalılar 120 TL
Vanyolu Seyahat 130 TL
Elazığ Murat Turizm 130 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Malatya Hakkında
Nüfus:
762,538
Yüzölçümü:
12.102,70 km²
Plaka:
44
Telefon kodu:
(422)
Otogar:
Malatya Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.