Malatya Ankara Otobüs Bileti

Malatya Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 110,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 659 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa 48dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 21 firma sefer düzenlemektedir. Malatya Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Medine Turizm firmasıdır.

Malatya Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Malatya Ankara güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Malatya Ankara seyahatinize başlamadan önce, Malatya ve Ankara hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Malatya ve Ankara şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Malatya Ankara Otobüs Biletleri

Malatya Ankara Otobüs Bileti
Malatya, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve hem yurt içinde hem de yurt dışında kayısısı ile ünlü olan bir şehridir. İl, Türkiye’nin gelişmişlik sıralamasında yirmi yedinci sırada yer almaktadır. Ülkenin pek çok noktasından Malatya otobüs satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Malatya Otogarı üzerinde son bulacaktır. Buradan hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Malatya, içerisinde bulunduğu coğrafi konum ve komşu olduğu iller nedeni ile bölgesinde karayolu ulaşımı açısından önemli bir geçiş noktasıdır. Anadolu, binlerce yıllık kadim bir geçmişe sahip olarak birbirinden farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış topraklar barındırmaktadır. Komşusu olduğu iller gibi Malatya’da binlerce yıl öncesine uzanan geçmişi boyunca kadim Anadolu uygarlıklarına ev sahipliği noktalardan yalnızca bir tanesidir. Günümüzde modern yapılarının yanı sıra tarihinden miras kalan kültürel birikimini de şehir içerisinde görebilirsiniz. Doğu’nun sert iklimini alan bu şehirde yazları sıcak ve kurak geçerken kışlar sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Bu nedenle şehri ziyaret etmek için en uygun zaman sıcaklıkların artış gösterdiği bahar ve yaz dönemi olarak görülür. Erzincan - Trabzon otobüs bileti satın alarak yolculuğunuz sonucunda Trabzon Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Sümela Manastırı, Haldizen Yaylası, Sera Gölü, Çal Mağarası, Vazelon Manastırı, Trabzon Ayasofya Müzesi, Akçaabat Orta Mahalle, Peristera Manastırı, Sultan Murat Yaylası” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Malatya - Ankara otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Ankara’da yolculuğunuz AŞTI Otogarı üzerinde son bulur. AŞTI üzerinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve aynı zamanda ülkenin başkenti olan şehridir. Ankara, binlerce yıl öncesine uzanan tarihi geçmişi boyunca farklı Anadolu uygarlıklarına ev sahipliği yapmış şehirlerden bir tanesidir. Bununla birlikte özellikle cumhuriyet dönemi ile beraber gelişim göstermeye başlayan şehir günümüzde hem modern yapıları hem de geçmişinden miras kalan son derece değerli kültürel mirasını ziyaretçilerine sergileyen bir nokta görünümü çizmektedir. Malatya - Ankara otobüs bileti satın alarak AŞTI Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Harikalar Diyarı Parkı, Beypazarı Yaşayan Müze, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Mogan Gölü, Kırmızı Ebe Türbesi, Suluhan Cami” şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Malatya - Ankara otobüs bileti fiyatları, “70 - 90 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Cesur Bingöl Seyahat, Has Bingöl Seyahat, Malatya Beydağı Turizm, Malatya Zafer Turizm, Öz Elazığlılar Seyahat” gibi firmaların otobüs biletlerini bulabilir en uygun biletleri NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Malatya Ankara otobüs bileti mi aradınız? Malatya Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Malatya Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Vip Malatyalılar 90 TL
Vanyolu Seyahat 98 TL
Can Dersim Tuncelililer 100 TL
Elazığ Hazar Turizm 100 TL
Elazığ Murat Turizm 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Malatya Hakkında
Nüfus:
762,538
Yüzölçümü:
12.102,70 km²
Plaka:
44
Telefon kodu:
(422)
Otogar:
Malatya Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.