Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
50 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al

Kütahya İstanbul Otobüs Bileti

Kütahya İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 50,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 360 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. Kütahya İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Kütahya İstanbul bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kütahya İstanbul bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Kütahya İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Kütahya İstanbul Otobüs Biletleri

Kütahya İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Kütahya İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Mehmet V Türbesi, Eyüp Sultan'dadır. 1910'da Mimar Kemalettin Bey'e yaptırıldı. Yazılar Hattat Ömer Vasfi'nin, çini süslemeleri Kütahyalı Hafız Emin’indir. Sekiz köşeli türbeye on mermer basamakla çıkılır. Duvarları renkli çinilerle kaplı olan yapının kubbe içi yıldız motifleriyle süslüdür.

Siyavuş Paşa Türbesi, Eyüp'te, Sokullu    Türbesi karşısındadır. 1602'de yapıldı. Dıştan on altı, içten sekiz köşeli yapının, sekiz ayağa oturan bir kubbesi vardır. İç duvarları renkli çinilerle kaplıdır. Üst pencereler ise vitraylıdır.

Sokullu Mehmet Paşa Türbesi, Eyüp'tedir. 1574’te Mimar Sinan tarafından yapıldı. Çok köşeli,kubbeli bir yapıdır. Köşelerinde ince sütunlar yer alır. Sivri kemerli pencereler alçı kafeslidir. Türbede on yedi sanduka bulunmaktadır. 16. yy’ın önemli türbe yapıları arasındadır.

Büyükçekmece Köprüsü, Büyükçekmece’dedir. 1564-1568 yılları arasında Mimar Sinan'a yaptırıldı. Sinan'ın önemli yapıtları arasında yer alır. Doğudan batıya doğru yedi, yedi, beş ve dokuz gözlü dört ayrı bölümden oluşur. Doğu yönünden birinci bölümün köşkü altındaki kemere Mimar Sinan'ın imzası ve 12 yapraklı bir gül motifi işlidir. Edirne tarafındaki bölümde Türkçe ve Arapça sülüs yazılı iki yazıt yer alır.

Kapıağası (Haramidere) Köprüsü, Küçük ve Büyükçekmece arasındaki Haramidere üzerindedir. 16. yy Sinan yapıtları arasında adı geçmektedir. Üç büyük, iki küçük gözden oluşan yapı onarımlarla özgün biçimini yitirdi.

Küçükçekmece Köprüsü, Küçükçekmece Gölü üstündedir. 16. yy'da Mimar Acem Alisi'ye yaptırıldı. 1735 ve 1861'de onarım gördü.

Çobançeşme Köprüsü, Ayamama Deresi üstündedir. Yazıtsız yapının yapılış tarihi bilinmemektedir.Tarihi binlerce yıl önceye dayanan Kütahya’dan İstanbul’a Ege ve Marmara Bölgeleri’nin güzelliklerini görerek geze geze gidebilirsiniz. İstanbul’da Hürrem Sultan, Kösem Sultan, Kanuni Sultan Süleyman gibi sultanların yaşadığı Topkapı Sarayı’nı, Kraliçe Zoe, İmparatoriçe Thedora, İmparator Justinianus gibi Bizans İmparator ve İmparatoriçelerinin tahta çıktığı Aya Sofya’yı görebilir, Boğaz’ın inanılmaz manzarasına bakarak çayınızı yudumlayabilirsiniz. İstanbul, daha önce görmüş olsanız da her ziyaretinizde farklı bir köşesini keşfedebileceğiniz zengin bir şehirdir. Kütahya’dan İstanbul’a otobüs bileti almayı düşünüyorsanız NeredenNereye.com’dan sadece 2 adımda hızlı ve kolay bir biçimde güvenle otobüs bileti satın alabilirsiniz. NeredenNereye.com, Kütahya- İstanbul arasında seferleri olan otobüs firmalarının Kütahya’dan kalkış saatlerini, İstanbul’a varış saatlerini tek adımda görüntülemenize yardımcı olur.

Kütahya İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Kütahya İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kütahya İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Isparta Petrol 50 TL
Kütahyalılar Turizm 60 TL
Astur Kütahya 60 TL
Metro Turizm 60 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kütahya Hakkında
Nüfus:
382,126
Yüzölçümü:
12.013,57 km²
Plaka:
43
Telefon kodu:
(274)
Otogar:
Kütahya Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.