Kütahya Bursa Otobüs Bileti

Kütahya Bursa Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 24,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 179 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 44dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. Kütahya Bursa arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Şanlıurfa Astor Turizm firmasıdır.

Kütahya Bursa bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kütahya Bursa bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Kütahya Bursa otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Kütahya Bursa Otobüs Biletleri

 Kütahya Bursa otobüs bileti mi aradınız? Kütahya Bursa otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Kütahya Bursa illerimiz arası otobüs seyahatimiz yaklaşık olarak 2 saat 15 dakika sürmektedir. İki il arası mesafe ise 180 kilometredir. Kütahya Bursa otobüs biletleri en kaliteli ve en ekonomik bilet fiyatları ile sadece sitemiz üzerinden sizlere sunulmaktadır. Bursa kentinin meşhur yiyecekleri de bulunmaktadır. Bunların başında inegöl köftesi gelir. İnegöl köfte Bursa ile bir bütün olmuştur. Bu mükemmel lezzeti mutlaka kentte tatmalısınız. Kentin ünlü kestane şekerinden almayı da unutmayın. Bu şekerin farklı ve meşhur olmasının sebebi Uludağ bölgesin de yetişen kestanelerden yapılıyor olmasıdır. Bursa Marmara Bölgesi'nde yer alan kalabalık bir şehirdir. Türkiye standartlarına göre en yaşanabilir birinci il seçilmiştir. Bursa kenti tarihi ve ekonomik olarak gelişmiş bir kenttir. İş olanakları ve doğal yaşamdan dolayı pek çok insanın yaşamak için tercih ettiği en sık göç alan şehirlerden bir tanesidir. Kentin gözde ilçelerinden biri olan Mudanya görsel olarak çok müthiş bir güzelliğe sahiptir. Mudanya 80.000 nüfuslu kent merkezine yakın küçük bir ilçedir. Bu ilçe balıkçılık ile kazanç elde etmektedir. İlçenin görünümü adeta bir sahil kasabasını andırmaktadır .Sahil kısmında mola için bir çok balık restorandı bulabilmeniz mümkündür.
Kütahya Bursa otobüs biletleri almadıysanız henüz bu güzellikleri görebilmek için hemen harekete geçmelisiniz. Bu seyahatler için biletleri sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde edinebilirsiniz. Satın alma işlemi için öncelikle firma seçiminizi yapmalısınız. Ardından koltuk seçim ekranı gelecektir. Koltuk seçiminizi de yaptıktan ödeme bölümüne geçebilirsiniz. Ödemenizi kredi kartı ya da vısa kartınızla güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İşleminizi bitirdikten sonra vermiş olduğunuz telefon numarasına ya da mail adresinize seyahat bilgileriniz iletilecektir. Kütahya Bursa otobüs biletleri aldıysanız seyahatiniz için sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Kütahya Bursa otobüs bileti mi aradınız? Kütahya Bursa otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kütahya Bursa otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Ben Turizm 24 TL
Şanlıurfa Astor Turizm 30 TL
Kütahyalılar Turizm 30 TL
Isparta Petrol 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kütahya Hakkında
Nüfus:
382,126
Yüzölçümü:
12.013,57 km²
Plaka:
43
Telefon kodu:
(274)
Otogar:
Kütahya Otogarı
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.