Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
24 TL
Bilet Al
30 TL
Bilet Al

Bursa Kütahya Otobüs Bileti

Bursa Kütahya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 24,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 179 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 44dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Kütahya arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Kütahyalılar Turizm firmasıdır.

Bursa Kütahya otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Bursa Kütahya otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Bursa Kütahya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Bursa Kütahya Otobüs Biletleri

Yeşil doğası, İskender kebabın lezzeti ve Kemalpaşa tatlısının damaklardaki tadı ile unutulmaz Bursa’dan Kütahya’ya otobüsle keyifli bir yolculuk planlayabilirsiniz. Kütahya, Osmanlı döneminde İznik’ten sonra ikinci çini atölyesi merkezi olarak kullanılmış ve çini üretimi ile sanat tarihinde yer edinmiş bir ildir. Bugün İstanbul ve diğer bölgelerdeki mimari yapıları süsleyen çinilerin önemli bir kısmı Kütahya’da yapılmıştır.
Çinileri dışında, gözlemesi, sini mantısı, dolamber böreği, cimcik makarnası ve ılıbada dolması ile de çok tanınan Kütahya’ya Bursa’dan otobüsle giderek iki şehir arasındaki yol manzarasının keyfine varabilirsiniz. Bursa-Kütahya otobüs biletinizi günler süren otobüs firması bilet ofislerini dolaşma kabusu olmadan sadece 2 adımda ve internet ortamında NeredenNereye.com’dan satın alabilirsiniz.
Bursa Kütahya otobüs bileti mi aradınız? Bursa Kütahya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Kütahya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Ben Turizm 24 TL
Kütahyalılar Turizm 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Kütahya Hakkında
Nüfus:
382,126
Yüzölçümü:
12.013,57 km²
Plaka:
43
Telefon kodu:
(274)
Otogar:
Kütahya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.