Yolcu Sayısı
1

Kuşadası otobüs bileti

Kuşadası Otobüs Bileti

En popüler Kuşadası otobüs rotaları

Kuşadası otobüs bileti fiyatları, Kuşadası otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Kuşadası otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
İzmirKuşadası240 TL21
BursaKuşadası370 TL11
UşakKuşadası470 TL8
AfyonkarahisarKuşadası530 TL6
AnkaraKuşadası700 TL6

Kuşadası otogarı

  • Kuşadası(256) 6143981

Kuşadası otobüs biletleriKuşadası Türkiye'nin Aydın ilinin bir ilçesidir. İlçenin kuzeyinde İzmir ili, doğusunda ve güneyinde Söke ilçesi, batısında Ege Denizi bulunmaktadır. İlçede turizm gelişmiştir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Aydın - Kuşadası otobüs bileti satın alarak beldeye karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Kuşadası Otogarı üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz Otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerine Kuşadası ve diğer ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. En uygun Kuşadası otobüs biletlerini istediğiniz zaman NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Kuşadası otobüs firmaları özellikle yaz aylarında ilçeye otobüs seferlerini artırıyor. Bu aylarda yoğun talep nedeniyle Kuşadası otobüs bileti alırken erken davranmanız gerekiyor. Kamil Koç, Metro, Ulusoy, Varan, Pamukkale, Nilüfer, Anadolu Ulaşım, Truva, Aydın turizm, Efe Tur, Kuşadası Koop, Aydın Koop ve Soke Koop devamlı olarak Kuşadası’na varış sağlayan otobüs firmalarıdır. Bu otobüs firmalarının araç içi, koltuk özelliklerini ve bilet fiyatını sayfamız üzerinden görebilir buna göre Kuşadası otobüs biletini satın alabilirsiniz.

Aydın iline bağlı olan Kuşadası’na en çok Aydın, İzmir, İstanbul ve Ankara destinasyonlarından yolculuk yapılıyor. Bu illerden maksimum 66 TL gibi bir fiyat ile Kuşadası otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Kuşadası otogarı yerli ve yabancı birçok turist ağırladığı için geniş ve kapsamlı bir yapıya sahiptir. Otogarda bulunan servis ve minibüsler gitmek istediğiniz konuma ulaşmanız için yardımcı olacaktır. Keyifli bir Kuşadası ziyaretini Güvercinada gezisiyle sonlandırabilirsiniz.

Kuşadası Otobüs Bileti alarak Kuşadası Otogarına geldikten sonra “Güvercinada Kalesi, El Heykeli, Aydın Arkeoloji Müzesi, Karacasu Etnografya Müzesi, Tales Matematik Müzesi, Yörük Ali Efe Müzesi, Milet Müzesi, Afrodisias Müzesi, Necati Korkmaz Mikro Minyatür Müzesi, Zeytinyağı Tarihi Müzesi, Kültür Merkezi ve Kent Müzesi, Nazilli Etnografya Müzesi, Altınkum Plajı, Sağtur Plajı, Kadınlar Plajı, Akbük Plajı, Long Beach, Vettur Plajı, Yeşilkent, Kuştur Plajı, Papaz Hamamı, Yılancı Burnu Plajı, Pamucak Plajı, Alangüllü Kaplıcası, Salavatlı Kaplıcası, Davutlar Termal Kaplıcası, Büyük Menderes Deltası Milli Parkı, Tavşanburnu Tabiat Parkı, Aydınlık Koyu, İçmeler Koyu, Akvaryum Koyu, Manastır Koyu, Cennet Koyu, Akademi Koyları, Kavaklıburun Koyu, Karasu Koyu, Mesut Tatil Köyü, Dalyanaki Koyu, Panayır Adası, Bafa Gölü, Karabağlar Kanyonu, Zeus Mağarası, Sırtlanini Mağarası, Culin Mağarası, Çine Vadisi” gibi Aydın ilinin Kuşadası’nın gezilecek yerlerini görebilirsiniz.

Kuşadası Otobüs Seferleri

Günümüzde Aydın Otogarı üzerinden Kuşadası ulaşımı sağlayabileceğiniz firmalar arasında, “Isparta Petrol, Metro Turizm, Adıyaman Gülaras, Didim Seyahat, Güney Akdeniz Seyahat, Süha Turizm, Ulusoy Turizm, Has Turizm, Esadaş Turizm, Seç Turizm, İsmail Ayaz, Nevşehirliler Seyahat, Vangölü Turizm, Ben Turizm, Lider Adana, Sahil Seyahat, Öz Elbistan, Star Batman, Öz Diyarbakır” gibi otobüs firmaları yer almaktadır. Aydın Otogarı üzerinden sefer düzenleyen otobüs firmalarının bilet fiyatları “15 -110 TL” arasında değişiklik göstermektedir.

Kuşadası Otobüs Biletini Nasıl Alabilirim?

En ucuz Kuşadası otobüs biletini Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Yalnızca sitemiz, NeredenNereye.com web adresini ziyaret edin. Varış noktası olarak Kuşadası seçtikten sonra gitmek istediğiniz tarihi belirleyerek bilet araması yaptığınızda, akıllı bilet arama motoru en uygun fiyatlı Kuşadası otobüs biletlerini sizin için listelenecektir. Kendinize en uygun otobüs firmasının Kuşadası otobüs biletini satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr