Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
47 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al

Kayseri Mersin Otobüs Bileti

Kayseri Mersin Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 326 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 14dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 9 firma sefer düzenlemektedir. Kayseri Mersin arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Süha Turizm firmasıdır.

Kayseri Mersin otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Kayseri Mersin güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Kayseri Mersin seyahatinize başlamadan önce, Kayseri ve Mersin hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Kayseri ve Mersin şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Kayseri Mersin Otobüs Biletleri

Kayseri - Mersin Otobüs Bileti
Kayseri, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve son yapılan nüfus çalışmalarına göre ülkenin 14. kalabalık ili olan şehridir. Türkiye’nin pek çok noktasından Kayseri otobüs bileti satın alarak şehre karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minübüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir, “Akkışla, Bünyan, Develi, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Yahyalı, Talas, Özvatan, Felahiye, Yeşilhisar” olmak üzere toplamda 16 ilçeden meydana gelmektedir. Kayseri, Ankara ve Konya’dan sonra İç Anadolu Bölgesi’nin üçüncü büyük şehri olarak kabul edilmektedir.
Erciyes Dağı’nın eteklerine kurulmuş olan şehrin eski, “Mazaka” olarak geçer. Anadolu’nun en eski yerleşim merkezlerinden biri olan şehir geçmişten günümüze pek çok farklı medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bugün sahip olduğu modern kent yapılanmasının içerisinde şehrin zengin tarihi geçmişinden günümüze miras kalan çok sayıda tarihi ve kültürel değeri bir arada görebilirsiniz. Şehir aynı zamanda tarihin en önemli ticaret yollarından biri olan İpek Yolu üzerinde yer almaktadır. Böylesine zengin bir tarihe sahip olması kente aynı zamanda kendine özgü bir mutfak kültürü kazandırmıştır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kayseri otobüs bileti satın alarak Kayseri Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kapuzbaşı Şelalesi, Ağırnas Yeraltı Şehri, Kayseri Atatürk Evi, Gereme Harabeleri, Derevenk Vadisi, Şeker Gölü, Döner Kümbet, Şahrun Köprüsü, Erciyes Dağı, Karatay Han” gibi şehrin gezilebilecek noktalarını görebilirsiniz.
Kayseri - Mersin otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Mersin’de yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civardaki ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Mersin, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan ve son yapılan nüfus çalışmalarına göre ülkenin onuncu büyük ili olan şehirdir. Mersin’in en büyük özelliklerinden biri ülkenin en büyük limanı olan “Mersin Limanı”na ev sahipliği yapıyor olmasıdır. Kent içinde yer alan bu liman şehrin ulaşım ve ticaret hacmini fazlası ile yükseltmektedir. Aynı zamanda kimi dinlerde oldukça önemli yer kaplayan şehir insanlık tarihinin en eski yerleşim merkezleri arasında bulunmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Mersin Otobüs bileti satın alarak Mersin Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Yapraklı Koyu, Adam Kayalar, Erdemli Talat Göktepe Çamlığı, Kayacı Vadisi, Kökşekbükü Mağarası, Cennet Cehennem Mağaraları, Gilindere Mağarası, Sertavul Geçidi, Tisal Yarımadası, Kızkale Plajı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Kayseri - Mersin otobüs bileti fiyatları, “40 - 50 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Süha Turizm, Öz Sivas Seyahat, Esadaş, Turay Seyahat, Rahmi Hamurcu, Öz Sivas Seyahat, Sivas Hedef Turizm” gibi firmaların en uygun Kayseri - Mersin otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Kayseri Mersin otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Mersin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kayseri Mersin otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Tokat Seyahat 40 TL
Esadaş 40 TL
Öz Sivas Seyahat 47 TL
Iğdırlı Turizm 50 TL
Turay Turizm 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
  Mersin Hakkında
Nüfus:
1,705,774
Yüzölçümü:
15.512,25 km²
Plaka:
33
Telefon kodu:
(324)
Otogar:
Mersin Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.