Kayseri Mersin Otobüs Bileti

Kayseri Mersin Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 326 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 14dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 9 firma sefer düzenlemektedir. Kayseri Mersin arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Süha Turizm firmasıdır.

Kayseri Mersin bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kayseri Mersin bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Kayseri Mersin otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Kayseri Mersin Otobüs Biletleri

Kayseri Mersin otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Mersin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Kayseri, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olmakla ile beraber, İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Kayseri aynı zamanda ülkenin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Özellikle mobilya üretimi ile ön plana çıkmaktadır. Kayseri iç Anadolu bölgesinin Yükseltisi fazla olan şehirlerinden biridir. Buna bağlı olarak sert karasal iklim görülmektedir. Karasal iklimin özelliklerine bağlı olarak kışları ayaz ve soğuk, yazları sıcak ve kurak geçmektedir. İklimsel özelliğinden ötürü soğuğa karşı dayanaklı tarım ürünlerinin ve tahılların üretimi yapılır. Geçmişte dünyanın en büyük ticaretten yollarından biri olan İpek Yolu’nun üzerine kurulduğundan dolayı, döneme ait tarihi kalıntılar barındırmaktadır. 
Mersin, Türkiye’nin seksen bir ilinden biridir. Bununla birlikte şehir ülkenin en kalabalık onuncu ili olma özelliği taşımaktadır. Aynı zamanda ülke sınırları içerisinde nadir olan Liman kentlerinden biridir. Mersin Limanı, Türkiye’nin en büyük doğal limanıdır. Mersin ili, Amerikan iç savaşı sırasında dünyanın artan pamuk ihtiyacını karşılamak adına büyük önem taşımıştır. Önemli bir Pamuk üretim merkezi olan Çukurova’ya olan yakınlığından dolayı üzerine ticaret amaçlı demir yolu kurulmuştur. Şehrin güney bölgesi açısından önemi büyüktür.
Kayseri’den Mersin’e gitmek için zaman kaybetmeden Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Ulusoy, Pamukkale Turizm gibi otobüs firmalarının otobüs biletlerini www.neredennereye.com üzerinden alabilirsiniz.
Kayseri Mersin otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Mersin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kayseri Mersin otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Tokat Seyahat 40 TL
Esadaş 40 TL
Öz Sivas Seyahat 47 TL
Iğdırlı Turizm 50 TL
Turay Turizm 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
  Mersin Hakkında
Nüfus:
1,705,774
Yüzölçümü:
15.512,25 km²
Plaka:
33
Telefon kodu:
(324)
Otogar:
Mersin Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.