Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
210 TL
Bilet Al
220 TL
Bilet Al

Şanlıurfa Tarsus Otobüs Bileti

Şanlıurfa Tarsus Arası

En Ucuz Sefer
210,00 TL
Şanlıurfa - Tarsus Arası Kaç Km
0 km
Şanlıurfa - Tarsus Arası Kaç Saat
5sa 11dk
Günlük Sefer Sayısı
9
En Çok Sefer Yapan Firma
Bitlis Taç Turizm
Sefer Yapan Firma Sayısı
2

Şanlıurfa Tarsus Online Otobüs Bileti
Şanlıurfa Tarsus otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Şanlıurfa Tarsus güzergahı için arama yapın, Şanlıurfa - Tarsus arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Şanlıurfa ve Tarsus Şehirlerinde Ulaşım
Şanlıurfa ve Tarsus şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Şanlıurfa Tarsus seyahatinize başlamadan önce, Şanlıurfa ve Tarsus hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Şanlıurfa - Tarsus Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Şanlıurfa - Tarsus arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Şanlıurfa - Tarsus otobüs bileti fiyatı en ucuz 210,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Bitlis Taç Turizm tarafından satılmaktadır.

Şanlıurfa - Tarsus arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Şanlıurfa - Tarsus arasında günlük ortalama 2 firma 9 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Bitlis Taç Turizm ,Urfa Cesur Turizm.

Şanlıurfa - Tarsus arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Şanlıurfa - Tarsus arası otobüs yolculuğu ortalama 5sa 11dk sürmektedir.

Şanlıurfa - Tarsus arası uzaklık kaç km?

Şanlıurfa - Tarsus arası karayolu ile 0 km'dir.

Şanlıurfa Tarsus Otobüs Biletleri

Şanlıurfa, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve halk arasında kısa ismi olan “Urfa” adı ile bilinen bir ilidir. Şehir, Kurtuluş Savaşı yıllarında göstermiş olduğu üstün direniş ve başarıdan dolayı 1984 yılında “Şanlı” unvanını almıştır. Şanlıurfa, “Mardin, Gaziantep, Adıyaman, Diyarbakır ve Suriye” ile komşuluk içerisinde bulunmaktadır. İlin sahip olduğu bu özel konum ve komşuluk içerisinde bulunduğu noktalar kendisini karayolu ulaşımı açısından önemli bir geçiş noktası haline getirmektedir.

Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Şanlıurfa ilimizde yılın büyük bir bölümünde kurak iklim özellikleri gözlemlenir. Özellikle son yıllarda geliştirilen sulama sistemleri ile bölgenin tarımsal üretimi arttırılmıştır. Şanlıurfa’da temel ekonomik faaliyetler olarak tarım ve hayvancılık gözlemlenmektedir. Engeli arazinin bölgede az oluşu ve tarım alanlarının çokluğu tarımsal üretimi kolaylaştıran etkenler arasında yer almaktadır. Urfa, binlerce yıllık kadim geçmişi ile de bizleri büyüleyen bir şehirdir. Halkın demografik yapısı da bu kadim kentin geçmişinde ev sahipliği yapmış olduğu medeniyetlerin bir mirası olarak günümüzde son derece kozmopolit olarak şekillenmiştir.

Şehir, eski Mezopotamya uygarlıklarının kesişim noktalarından kurulan bir şehirdir. Bu nedenle şehir insanlık tarihi açısından önemli kalıntılara sahiptir. Halk arasında “Peygamberler Şehri” olarak da anılan Şanlıurfa aynı zamanda Türkiye’nin yakın dönem siyasi tarihi açısından da önemli bir şehirdir. Şanlıurfa, Milli Mücadele döneminde önemli direnişlere ve başarılara tanıklık etmiştir. Şanlıurfa otobüs bileti satın alarak Şanlıurfa Otogarına giriş yaptığınızda, “Balıklı Göl, Kızlar Sarayı, Bazda Mağaraları, Sipahi Pazarı, Halfeti Antik Kenti, Fırfırlı Cami, Tek Tek Dağları Milli Parkı, Yücelen Mağaraları, Harran Ovası, Harran Evleri” şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Şanlıurfa - Tarsus otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Tarsus,  Türkiye'nin Akdeniz Bölgesinde yer alan Mersin ilinin en doğusunda yer alan ilçesidir. Türkiye'nin pek çok noktasından Mersin - Tarsus otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden ilçeye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Tarsus Otogarı içerisinde son bulacaktır. Otogar içinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Tarsus, doğuda Anada, batıda Mersin merkez, kuzeyde Pozantı ve Çamlıyayla, güneyde Akdeniz ile çevrilidir. Bu özelliği ile aynı coğrafi bölge içerisinde karayolu ulaşımı açısından önemli bir kilit noktasıdır. İlçenin dikkat çekici özelliklerinden biri de şudur ki; Tarsus yapılan son nüfus çalışmalarına göre günümüz Türkiye’sinin 54 ilinden daha büyüktür.

Tarihi boyunca yaygın olarak Kilikya olarak anılan bölgenin zengin tarihi geçmişi boyunca köklü medeniyetlere ev sahipliği yaptığı bilinmektedir. Tarsus aynı zamanda verimli alüvyal araziler üzerine kurulmuş tarım alanında oldukça gelişmiş bir ilçedir. Şanlıurfa - Tarsus otobüs bileti satın alarak Mersin Otogarı üzerinden Tarsus’a geçiş sağladığınızda, “Roma Yolu, Donuktaş Anıtı, Karboğazı Kuvayi Milliye Parkı, Tarsus Şelalesi, St. Paul Kuyusu, Kleopatra Kapısı, Kırkkaşık Bedesteni, Tarsus Müzesi, Gözlükule Höyüğü, Gülek Kalesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Şanlıurfa - Tarsus otobüs bileti fiyatları, sitemizde bulunan birçok otobüs firmasının güzergah üzerindeki seferini farklı düzenlemesinden dolayı değişiklik göstermektedir. Ancak Türkiye’nin herhangi bir noktasından günün herhangi bir saatinde en uygun fiyatlı Şanlıurfa - Tarsus otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa Tarsus otobüs bileti mi aradınız? Şanlıurfa Tarsus otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Şanlıurfa Tarsus otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Bitlis Taç Turizm 210 TL
Urfa Cesur Turizm 220 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Şanlıurfa Hakkında
Nüfus:
1,801,980
Yüzölçümü:
19.336,21 km²
Plaka:
63
Telefon kodu:
(414)
Otogar:
Şanlıurfa Otogarı
  Tarsus Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
33
Telefon kodu:
(324)
Otogar:
Tarsus Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.