Bursa Silifke Otobüs Bileti

Bursa Silifke Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 13sa 12dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Silifke arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.

Bursa Silifke otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Silifke güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Silifke seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Silifke hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Silifke şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Silifke Otobüs Biletleri

Bursa Silifke otobüs bileti mi aradınız? Bursa Silifke otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Bursa, Türkiye’nin 81 ilinden biri olmakla beraber, sanayi yapılanması ve nüfus yoğunluğu ile birlikte aynı zamanda Türkiye’nin beşinci büyük şehridir. Türkiye’nin en büyük otomotiv yatırımları Bursa şehrine yapılmaktadır ve buna bağlı olarak sanayi alanında en gelişmiş şehirlerden biridir. 
Bursa Türkiye açısından tarihi yapısı ile de ilgi çekmektedir. Bu şehrin tarihi yapı bakımından zenginliği göze batmaktadır. Şüphesiz bunun en büyük nedeni, şehrin belirli bir zaman aralığından Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış olmasıdır. Çok sayıda türbeler, anıt mezarlar, külliyeler ve bunlara benzer dönemin özelliklerini yansıtan tarihi yapılara ev sahipliği yapmaktadır. 
Bunlarla birlikte Bursa şehri göz kamaştıran doğal güzellikleri ile tanınmaktadır. Deniz yolu ulaşımı da kolay olan şehir, bünyesinde görülmeyi bekleyen doğa harikası göller barındırmaktadır.
Silifke, Türkiye’nin Mersin iline bağlı bir ilçedir. Silifke son zamanlarda saklı kalmış doğal güzellikleri ve barındırdığı tarihi kültürel geçmişi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Silifke ziyaretçilerinin mutlaka görmesi gereken noktaların başında Silifke Kalesi gelir. Tespitlere göre Helenistik veya erken Roma dönemine ait olduğu anlaşılan kale, geçirdiği onarım ve değişiklikler sonucu bugün bir Ortaçağ kalesi görünümündedir. Silifke ziyaretçilerinin görmesi gereken bir diğer önemli nokta ise Aya Tekla’dır.
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Silifke’ye gitmek için www.neredennereye.com adresinden Köksallar Turizm gibi bir çok firmanın otobüs biletlerini satın alabilirsiniz. 
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Silifke Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
33
Telefon kodu:
(324)
Otogar:
Silifke Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.