Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Kayseri Konya Otobüs Bileti

Kayseri Konya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 327 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 10dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Kayseri Konya arası giden otobüs firmaları ortalama 73 sefer düzenlenmektedir.

Kayseri Konya otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Kayseri Konya güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Kayseri Konya seyahatinize başlamadan önce, Kayseri ve Konya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Kayseri ve Konya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Kayseri Konya Otobüs Biletleri

Kayseri - Konya Otobüs Bileti
Kayseri, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan aynı zamanda Anadolu’nun en eski yerleşim noktalarından biri olan şehridir. Türkiye’nin pek çok noktasından Kayseri otobüs bileti satın alarak şehre karayolu üzerinden yolculuk sağlayabilirsiniz. Seyahatiniz Kayseri Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.
Kayseri, İç Anadolu Bölgesi’nde Ankara ve Konya’dan sonra en gelişmiş üçüncü il konumunda yer almaktadır. Bölgenin yükünü taşıyan illerden biri olarak karşımıza çıkan Kayseri aynı zamanda İç Anadolu’daki diğer önemli kentler ile komşuluk içerisinde bulunduğundan karayolu ulaşımı açısından önemli geçiş noktalarından bir tanesidir. Bu nedenle Kayseri Otogarı’nın yolcu taşıma kapasitesi yüksektir ve yıl içerisinde ülke içerisinde de ülke dışarısından da çok sayıda yolcuya ev sahipliği yapar. Kayseri’nin tarihi geçmişine bakıldığı zaman görülecektir ki; kent aynı zamanda Türkiye’nin en eski yerleşim noktalarından bir tanesidir. Bu nedenle bugün sahip olduğu modern kent çizgisinin içerisinde kendine yer bulmuş çok sayıda tarihi ve kültürel değeri de bir arada görebilirsiniz. “Akkışlar, Bünyan, Develi, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Yahyalı, Talas, Özvatan, Felahiye, Yeşihiar” şehrin başlıca ilçeleri arasında yer alır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kayseri otobüs bileti satın alarak Kayseri Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kapuzbaşı Şelalesi, Ağırnas Yeraltı Şehri, Kayseri Atatürk Evi, Gereme Harabeleri, Derevenk Vadisi, Şeker Gölü, Döner Kümbet, Şahrun Köprüsü, Erciyes Dağı, Karatay Han” gibi şehrin gezilebilecek noktalarını görebilirsiniz.
Kayseri - Konya otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Konya’da yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulur. Konya Otogarı içerisinde hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 1987 yılında “büyükşehir” statüsü kazanan şehir, cumhuriyet dönemi ile birlikte sürekli gelişim gösteren noktalarından bir tanesidir. Konya, “Ahırlı, Akören, Akşehir, Altıntekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meray, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak” ilçelerinden oluşur ve iki milyonun üzerinde olan nüfusu bu bölgeler arasında dağılmıştır. Kayseri -Konya otobüs bileti satın alarak Konya Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Konya Mevlana Müzesi, Eşrefoğlu Cami, Karapınar Çölü, Mevlana Türbesi, Kubad Abad Sarayı, Obruk Yaylası, Obruk Gölü, Koyunoğlu Müzesi, Aziziye Cami, Akşehir Gölü” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Kayseri - Konya güzergahı üzerinde hareket eden, “Ağrı Dağı, Tokat Yıldızı, Star Batman, Süha Turizm, Yeni Aksaray, Lüks Ereğli, Lider Elbistan, Öz Sivas Seyahat” gibi firmaların en uygun Kayeri - Konya otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.