Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
25 TL
Bilet Al
30 TL
Bilet Al
30 TL
Bilet Al
30 TL
Bilet Al
30 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al

Kayseri Aksaray Otobüs Bileti

Kayseri Aksaray Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 25,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 179 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 19dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Kayseri Aksaray arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Kayseri Aksaray otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Kayseri Aksaray güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Kayseri Aksaray seyahatinize başlamadan önce, Kayseri ve Aksaray hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Kayseri ve Aksaray şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Kayseri Aksaray Otobüs Biletleri

Kayseri - Aksaray Otobüs Bileti
Kayser, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çekmesinin yanı sıra ülkenin nüfus yoğunluğu bakımından on dördüncü ili olarak bilinen şehridir. Türkiye’nin hemen hemen her noktasından Kayseri otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Kayseri Otogarı’nda son bulacaktır. Dilerseniz otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. “Akkışla, Bünyan, Develi, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Yahayalı, Talas, Özvatan, Felahiye ve Yeşilhisar” Kayseri’nin ilçelerini oluşturmaktadır. Şehir, bağlı bulunduğu coğrafi konum içerisinde nüfus ve üretim bakımından önemli ilçere ev sahipliği yaptığı gibi diğer büyük şehirlerle de komşuluk içerisindedir. Bu nedenle karayolu üzerinde Kayseri geçiş noktasını kullanarak İç Anadolu Bölgesi’nde çok sayıda noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Gene bağlı bulunduğu coğrafi konumun bir neticesi olarak bu topraklarda yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve yağışlı geçen karasal iklimin etkileri görülmektedir. Konum itibari ile eski Anadolu medeniyetlerinin ticaret yolları üzerinde kurulmuş olan Kayseri’de bugün çok sayıda tarihi ve kültürel değeri bir arada görebilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kayseri otobüs bileti satın alarak Kayseri Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kapuzbaşı Şelalesi, Ağırnas Yeraltı Şehri, Kayseri Atatürk Evi, Gereme Harabeleri, Derevenk Vadisi, Şeker Gölü, Döner Kümbet, Şahrun Köprüsü, Erciyes Dağı, Karatay Han” gibi şehrin gezilebilecek noktalarını görebilirsiniz.
Kayseri - Aksaray otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Aksaray şehrinde yolculuğunuz Aksaray Otogarı’nda son bulur. Burada yer alan minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da çevre ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Aksaray, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir şehridir. Anadolu’nun pek çok noktası gibi geçmişi boyunca daha önceden bu topraklarda yaşamış olan farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Kadim Anadolu medeniyetlerinin Aksaray’da bırakmış olduğu tarihi ve kültürel değerler bugün Aksaray şehri içerisinde gözlemlenebilir. Aksaray, İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir şehir olarak karasal iklimin tipik özelliklerini sergiler, şehirde yazları sıcak ve kurak kışları sert ve yağışlı olarak geçmektedir.
Kayseri - Aksaray otobüs bileti fiyatları, “30 - 40 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Kayseri - Aksaray güzergahı üzerinde sefer düzenleyen firmalar arasında, “Iğdırlı Turizm, Rahmi Hamurcu Turizm, Yeni Aksaray Seyahat, Ak Turizm, Süha Turizm, Lider Elbistan, Star Batman” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun Kayseri - Aksaray otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Kayseri Aksaray otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Aksaray otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kayseri Aksaray otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Star Batman 25 TL
Iğdırlı Turizm 30 TL
Yeni Aksaray 30 TL
Metro Turizm 30 TL
Lider Elbistan 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
  Aksaray Hakkında
Nüfus:
23,974
Yüzölçümü:
7.965,51 km²
Plaka:
68
Telefon kodu:
(382)
Otogar:
Aksaray Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.