Karaman Otobüs Bileti

Karaman Otobüs Bileti

Karaman Otobüs Biletleri

Karaman otobüs bileti almak için doğru yerdesiniz. Birçok firma, Konya seferlerini Karaman’a da uğrayarak düzenlemektedir. Seyahat edeceğiniz otobüsün hangi güzergah üzerinden gideceğini arama sonuç sayfasında detay kısmından görebilirsiniz. Karaman’a giden otobüs firmaları ( Örneğin; Lüks Karaman Seyahat, Karaman Kontur Turizm, Metro Turizm Karaman ) ve indirimli fiyatlarını Neredennereye’de tek sayfada görebilirsiniz. Böylece kolaylıkla fiyat karşılaştırması yaparak biletinizi satın alabilirsiniz. Biletiniz oluşturulduktan sonra cep telefonunuza ve e-mail adresinize gelen mesaj ile belirlediğiniz seferde biletinizi kullanabilirsiniz.

İç Anadolu Bölgesi’nde Kapadokya olarak adlandırılan bölüme yakın olan şehirde; yapılan çalışmalar sonucunda ilk çağlardan beri yerleşim özellikleri olduğu bilgisine ulaşılmıştır. Konya’nın bir ilçesi iken şehirden ayrılarak il olan Karaman; ev sahipliği yaptığı yer altı şehirleri, mağaralar ve ibadethaneler ile kültür turizmi için önemli bir merkez olma konumundadır. Şehir yaylaları ve doğal güzellikleri ile de ilgi çekmektedir. Şehre seyahat etmek için otobüs bileti fiyatları arasından seçiminizi yaptıktan sonra, yola çıkıp şehre vardığınızda gezip görebileceğiniz yerleri şöyle sıralamak mümkün. Karaman Kalesi, Ermenek Kalesi, Mennan Kalesi, Akteke Camii ve Binbir Kilise.

Karaman Kalesi: Selçuklulardan kalma bir yapı olarak şehirde varlığını sürdürmektedir. Dış kale ve iç kale olmak üzere iki kısımdan oluştuğu bilinen kalenin günümüze sadece iç kale kısmı ulaşabilmiştir.

Karaman Otobüs Bileti Fiyatları

Karaman’a Konya, Ankara, Kayseri, İzmir, Isparta, Samsun, Bursa, Denizli ve Gaziantep illerinden her daim sefer düzenlenmektedir. Ücretleri öğrenebilmek için üst kısımdaki sorgulama kısmına güzergahınızı giriniz ve ara butonuna basarak tüm fiyatları inceleyiniz.

Mobil uygulamamızı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirerek; tüm bilet işlemlerinizi sitemizden yapabildiğiniz gibi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz an firmaların tamamına ve biletlerine ulaşabileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz. Seyahat edeceğiniz firma hakkında bilginiz yoksa; biletlerini sitemizden almış olan yolcuların yorum ve değerlendirmelerinden yararlanarak fikir edinebilirsiniz. Siz de kendi yorumunuzu yolculuğunuz sonrasında bizimle paylaşabilirsiniz. Firmaların sundukları tüm hizmetler ile ilgili de puanlama yapabilirsiniz.

Karaman Otobüs Bileti
Karaman - 5 Günlük Hava Tahmini
19 Şub Salı
açık
-6,2 °C
açık
20 Şub Çarşamba
açık
10,4 °C
açık
21 Şub Perşembe
hafif yağmur
9,8 °C
hafif yağmur
22 Şub Cuma
hafif yağmur
7,7 °C
hafif yağmur
23 Şub Cumartesi
kar yağışlı
7,6 °C
kar yağışlı