İzmir Kırıkkale Otobüs Bileti

İzmir Kırıkkale Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 60,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 657 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa 8dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 9 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Kırıkkale arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ağrı Kösedağı Turizm firmasıdır.

İzmir Kırıkkale bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Kırıkkale bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Kırıkkale otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Kırıkkale Otobüs Biletleri

 İzmir Kırıkkale otobüs bileti mi aradınız? İzmir Kırıkkale otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Şehrin 3 km kuzeyinde ki Kırık Köyü ile merkezde ki kale tepenin birleşmesinden doğan Kırıkkale Malazgirt Zaferi’nin 1071’de kazanılması ile ilk fethedilen İslam beldelerinden olduğu kanıtlanmıştır. Bu bölge üzerine yapacak olduğunuz otobüs yolculuklarında uygun İzmir- Kırıkkale otobüs bileti arayışına girmenize gerek kalmadan sitemiz üzerinden yarar sağlayabilir ve bilet fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İlk olarak 1990 yılında hizmete giren silah sanayi müzesi, keskin ilçesinde bulunan bölgenin en eski yerleşim yeri olarak anılan Cerit Kale Kaya Mezarları gezi ve turizm bakımından kolay bir ulaşım yoluna sahip sulu mağarası, Arzu bayır mevkiinde yer alarak ziyaretçilerini beklemektedir. Anadolu Selçuklu Dönemi’ne ait eserlerden birisi olan çeşniğgir köprüsü ve mimari izleri bakımından görenleri hayran bırakan Hasan dede camii ve 1605’de yapılan türbesi, şeyh şamil camii ve türbesi, ballı cami ve türbesi, koçu baba cami ve türbesi, haydar sultan camii ve türbesi muhakkak gidilmesi gereken önemli tarihi yapı ve mekânlar olarak yerini almaktadır. Bu tarihi yapıları ve mekânları ile ünlü olan, keşfedilmesi gereken yerler arasında biri olan Kırıkkale’ye gitmek için sitemizden alacak olduğunuz İzmir – Kırıkkale otobüs bileti avantajlarından yararlanabiliriz. Keyifli bir yolculuk geçirmeniz için tüm imkânları kullanarak Kırıkkale ilini sizlere sunmuş olduğu tabii güzelliklerini, yaylalarını ve doğal kaynaklarını keşfedebilirsiniz. Güzergâh üzerine sefer yapan firmalar arasından esedaş, Iğdır, dadaş, Kanberoğlu, Amasya turizm gibi otobüs şirketlerini tercih edebilirsiniz. 

İzmir Kırıkkale otobüs bileti mi aradınız? İzmir Kırıkkale otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Kırıkkale otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Mis Amasya 60 TL
Öz Sivas Seyahat 70 TL
Ses Turizm 70 TL
Metro Turizm 70 TL
Özgül Bafra 75 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Kırıkkale Hakkında
Nüfus:
231,831
Yüzölçümü:
4.569,76 km²
Plaka:
71
Telefon kodu:
(318)
Otogar:
Kırıkkale Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.