Yolcu Sayısı
1

Adana Kırıkkale Otobüs Bileti

Adana Kırıkkale Arası

 • En Ucuz Sefer0,00 ₺
 • Adana → Kırıkkale Arası Kaç Km474 km
 • Adana → Kırıkkale Arası Kaç Saat20dk
 • Günlük Sefer Sayısı1
 • En Çok Sefer Yapan Firma
 • Sefer Yapan Firma Sayısı0

Adana Kırıkkale Online Otobüs Bileti
Adana Kırıkkale otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Adana Kırıkkale güzergahı için arama yapın, Adana - Kırıkkale arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Adana ve Kırıkkale Şehirlerinde Ulaşım
Adana ve Kırıkkale şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Adana Kırıkkale seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Kırıkkale hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Adana → Kırıkkale Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Adana - Kırıkkale arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Adana - Kırıkkale otobüs bileti fiyatı en ucuz 0,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti tarafından satılmaktadır.

Adana - Kırıkkale arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Adana - Kırıkkale arasında günlük ortalama 0 firma 1 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları .

Adana - Kırıkkale arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Adana - Kırıkkale arası otobüs yolculuğu ortalama 20dk sürmektedir.

Adana - Kırıkkale arası uzaklık kaç km?
Adana - Kırıkkale arası karayolu ile 474 km'dir.

Adana Kırıkkale Otobüs Biletleri

 Adana Kırıkkale otobüs bileti mi aradınız? Adana Kırıkkale otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 4.365 km2 olan Kırıkkale ili kuzeyde Çankırı, doğuda Çorum, Yozgat ve Kırşehir, güneydoğu ve güneyde gene Kırşehir, batıda da Ankara illeriyle çevrilidir. Kırıkkale Türkiye’nin 71. ilidir.

İl topraklan genellikle akarsu vadileriyle yatılmış orta yükseklikteki dalgalı düzlüklerden oluşur. Bu topraklann kuzey kesimini Karagüney Dağı, batı kesimini Küre Dağı (1.555 m), orta kesimini de Dinek (Denek) Dağı (1.744 m) engebelendirir. İl topraklannın yüksekliği hiçbir yerde 2.000 m’yi aşmaz. Bu topraklardan doğan sular Kızılırmak aracılığıyla Karadeniz'e ulaşır. İl sınırları içinde Kızılırmak’a katılan başlıca akarsular Çoraközü ve Balaban dereleridir. Kızılırmak kuzeybatı ve güneybatıda, Kızılırmak’ın kollarından Delice Irmağı doğuda, Delice Irmağı’na katılan Kılıçözü Deresi de güneyde yer yer doğal sınır oluşturur. İlde önemli bir doğal göle rastlanmaz. Kızılırmak üzerindeki Kapulukaya Baraj Gölü'nün tümü, Kesikköprü Baraj Gölü'nün bir bölümü il sınırlan içindedir.

Karasal iklimin etkisi altında olan Kırıkkale ili İç Anadolu’nun en kurak yöreleri arasındadır. Gün içinde ve mevsimler arasındaki sıcaklık farklan büyüktür. Yazlar sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve kar yağışlı geçer. Kınkka- le’de yılın 5-6 ayı boyunca kar yağışı görülür. İl merkezinde ölçülen en düşük hava sıcaklığı -22,4°C (16 Ocak 1980), en yüksek hava sıcaklığı 39,7°C (25 Temmuz 1972) ve yıllık ortalama sıcaklık da l2,3°C’dir. En çok ilkbaharda yağış alan Kınkkale kentinde yıllık ortalama yağış miktan 364,7 mm’dir.

Adana Hakkında

 • Nüfus2.149.260
 • Yüzölçümü14.046 km2
 • Plaka01
 • Telefon kodu(322)
 • OtogarAdana Otogarı

Kırıkkale Hakkında

 • Nüfus231.831
 • Yüzölçümü4.570 km2
 • Plaka71
 • Telefon kodu(318)
 • OtogarKırıkkale Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Adana → Kırıkkale


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr