Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
150 TL
Bilet Al

İzmir Kars Otobüs Bileti

İzmir Kars Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 150,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1659 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 23sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Kars arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Turgutreis Turizm firmasıdır.

İzmir Kars bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Kars bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Kars otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Kars Otobüs Biletleri

 İzmir Kars otobüs bileti mi aradınız? İzmir Kars otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Kafkas Dağları’nın kuzeyinde yer alan Dağıstan’dan gelerek M.Ö. 127- 130 yıllarında Kars ve çevresine yerleşen Karsaklardan Kars adının geldiği sanılmaktadır. 1064 yılında Selçuklu Türklerinin Fethi’nden sonra tahrip edilen Kars 1535 yılında Osmanlılara katılarak günümüze kadar ulaşmıştır. Türkiye’nin doğu ve batısı arasında barış, huzur ve mutluluk hâkimken sizde İzmir- Kars otobüs bileti almış suretiyle ecdadımızı yâd edebilir, Kars’ın tabii güzellikleri, yöresel tatları ve hediyeliklerinden yararlanabilirsiniz. Gezilecek ve görülmesi gereken önemli mekânların başında olan ve turizm sektöründe adından sıkça söz ettiren Sarıkamış İlçesi’nde bulunan Sarıkamış Kayak merkezi, İnkaya Micingirt Kalesi, Kars Selçuklu Sarayı taş işçilikleri ile büyük önem taşmaktadır. Gençkızlar Kilisesi, Havariler Kilisesi, Zivin Kalesi, Ani Harabeleri, Allahu Ekber dağları, Gazi Ahmet Muhtar Paşa Konağı ve Sarıkamış’ın gözdesi haline gelen Türklere konu olmuş Asboğa Gölü rağbet gören mekânlardandır. Doğal güzelliklerinden olan Kuyucuk Kuş Cenneti, Kars Kalesi ve manzarası, 1896 yılında yapılan ihtişamı ile gözleri kamaştıran Katherina Köşkü doğasıyla misafirlerine ev sahipliği etmektedir. Sizde böyle güzel bir ile yolculuk yapmak ve ekonomik fiyatlarda otobüs bileti bulmak için sitemizin sağlamış olduğu kolaylıklardan yararlanabilirsiniz. İzmir- Kars otobüs bileti ayrıcalıkları sunan ve uzakları yakın yapan sitemiz siz değerli müşterilerine birçok ayrıcalık tanımaktadır. İzmir’den Kars iline direkt otobüs seferi bulunmadığı için seferlerinizi İzmir- Erzurum, Erzurum- Kars şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. 

İzmir Kars otobüs bileti mi aradınız? İzmir Kars otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Kars otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Turgutreis Turizm 150 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Kars Hakkında
Nüfus:
129,458
Yüzölçümü:
10.139,09 km²
Plaka:
36
Telefon kodu:
(474)
Otogar:
Kars Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.