Yolcu Sayısı
1

Afyonkarahisar Kars Otobüs Bileti

Afyonkarahisar Kars Arası

 • En Ucuz Sefer0,00 ₺
 • Afyonkarahisar → Kars Arası Kaç Km1336 km
 • Afyonkarahisar → Kars Arası Kaç Saat21sa 20dk
 • Günlük Sefer Sayısı1
 • En Çok Sefer Yapan Firma
 • Sefer Yapan Firma Sayısı0

Afyonkarahisar Kars Online Otobüs Bileti
Afyonkarahisar Kars otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Afyonkarahisar Kars güzergahı için arama yapın, Afyonkarahisar - Kars arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Afyonkarahisar ve Kars Şehirlerinde Ulaşım
Afyonkarahisar ve Kars şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Afyonkarahisar Kars seyahatinize başlamadan önce, Afyonkarahisar ve Kars hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Afyonkarahisar → Kars Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Afyonkarahisar - Kars arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Afyonkarahisar - Kars otobüs bileti fiyatı en ucuz 0,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti tarafından satılmaktadır.

Afyonkarahisar - Kars arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Afyonkarahisar - Kars arasında günlük ortalama 0 firma 1 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları .

Afyonkarahisar - Kars arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Afyonkarahisar - Kars arası otobüs yolculuğu ortalama 21sa 20dk sürmektedir.

Afyonkarahisar - Kars arası uzaklık kaç km?
Afyonkarahisar - Kars arası karayolu ile 1336 km'dir.

Afyonkarahisar Kars Otobüs Biletleri

 Afyon Kars otobüs bileti mi aradınız? Afyon Kars otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Ani surları, Kars kentinin 25 km doğusunda, Arpaçay vadisinde kalıntıları bulunan Ani de; 977-989 arasında yaptırıldığı biliniyor. Büyük Katedral, Ani de; 989-1001 arasında yaptırılan bina Ermeni mimarlığının en gelişmiş örneklerinden biri sayılıyor.

Ebu'l-Muammeran Camisi, Ani de; minaresi gözetleme kulesi olarak da kullanılan caminin 1195'te yaptırıldığı biliniyor. Evliya Camisi, Kars kentinde; 1579'da yaptırılan 1628'de yıkılan caminin daha sonra onarıldığı biliniyor.

Havariler Kilisesi, Kars kentinde; Bagratlılar tarafından 932-93Tde yaptırılmış; 12 havari adına yaptınlan kilise 1579'da camiye çevrilmiş; Selçuklu kümbetlerini andırdığından Kümbet Camisi olarak adlandırılmış; Ruslar tarafından 1878'de onarılıp gene kiliseye çevrilen yapı bir süre müze olarak kullanılmıştır.

Kars Kalesi, Kars kentinde; Saltuklular tarafından 1152'de yaptınlan, beş kat surla çevrili olan ve birçok kez yıkılıp onarılan yapının iç kalesinde eskiden cephanelik ve asker koğuşlan vardı, aynca 17. yüzyılda birçok ev ve dükkân ile çok sayıda cami ve mescit bulunuyordu.

Kervansaray, Ani kent kalmalarının ortasında; Selçuklu taş işçiliğinin örneklerinden biri olan kervansarayın 12. yüzyıla ait olduğu sanılıyor. Paşa Sarayı, Kars kentinde: savaş sırasında 1828'de yıkılan ve onarılmayan yapının 1579’da yaptırıldığı biliniyor.

Soğuksu orman içi dinlenme yeri, Sarıkamış kentine 4 km uzaklıkta; piknik. Taşköprü, Kars kentinde: 1579 da yaptınlan köprü Kars Çayı üzerinde bulunuyor.

Afyonkarahisar Hakkında

 • Nüfus396.621
 • Yüzölçümü14.719 km2
 • Plaka03
 • Telefon kodu(272)
 • OtogarAfyonkarahisar Otogarı

Kars Hakkında

 • Nüfus129.458
 • Yüzölçümü10.139 km2
 • Plaka36
 • Telefon kodu(474)
 • OtogarKars Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Afyonkarahisar → Kars


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr