İzmir Karaman Otobüs Bileti

İzmir Karaman Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 653 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Karaman arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

İzmir Karaman bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Karaman bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Karaman otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Karaman Otobüs Biletleri

 İzmir Karaman otobüs bileti mi aradınız? İzmir Karaman otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan önemli kültür, sanat ve ticari geçmişi olan ve milattan önce 800.000’li yıllara kadar dayanan Karaman ili, koyunları ile meşhur olup tarihi kalıntılar bakımından da Türkiye’de önemli bir payı bulunmaktadır. Evliya Çelebi, Kâtip Çelebi ve daha nice âlimlere ev sahipliği etmiş ve eserlerinde dahi sıkça söz edilen Karaman iline mutlaka ziyaret gerçekleştirmelisiniz. Siz de Karaman’a misafir olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken İzmir- Karaman otobüs bileti satın alarak bu güzelliklere yerinde şahit olabilirsiniz. 11.yy’ın sonlarına doğru yapılan ve şehrin tarihinin kilit noktası olarak yer alan Karaman Kalesi ve büyük meydan olarak bilinen Aktekke Kent Meydanı, 1370 yılında yapılan Aktekke camii, Yunus Emre ve Taptuk Emre efendilerinin de ilim tahsil ettiği ve Anadolu’daki insanların da akın ettiği Yunus emre Camii önemli ölçüde manevi duygular barındırmaktadır. Kuğulu Park, Çukurbahçe, Cambazgazi, Mirali gibi en işlek caddelerinde yer alan parkları, Hatuniye Medresesi, eski tarihi barındıran Karaman Müzesi, Karabaş Veli Külliyesi, Manazan Mağaraları, ören ve barajları ile gezginlerin dikkatini çekmektedir. Şimdi sizlerde sitemiz üzerinden alacak olduğunuz İzmir- Karaman otobüs bileti fırsatlarından yararlanarak keyifli bir yolculuğun hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Aynı zamanda da büyük ulema ve âlimlere konu olan bu ilimiz de maneviyatın doruklarına ulaşabilirsiniz. Bölgeye sefer yapan firmalar arasında direkt otobüs seferi bulunamadığı için yolculuklarınızı İzmir- Ilgın, Ilgın- Karabük şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. 

  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Karaman Hakkında
Nüfus:
168,686
Yüzölçümü:
8.868,90 km²
Plaka:
70
Telefon kodu:
(338)
Otogar:
Karaman Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.