Yolcu Sayısı
1

Afyonkarahisar Karaman Otobüs Bileti

Afyonkarahisar Karaman Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Kontur
450 TLBilet Al

Afyonkarahisar Karaman Arası

 • En Ucuz Sefer450,00 ₺
 • Afyonkarahisar → Karaman Arası Kaç Km330 km
 • Afyonkarahisar → Karaman Arası Kaç Saat5sa 27dk
 • Günlük Sefer Sayısı2
 • En Çok Sefer Yapan FirmaKontur
 • Sefer Yapan Firma Sayısı1

Afyonkarahisar Karaman Online Otobüs Bileti
Afyonkarahisar Karaman otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Afyonkarahisar Karaman güzergahı için arama yapın, Afyonkarahisar - Karaman arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Afyonkarahisar ve Karaman Şehirlerinde Ulaşım
Afyonkarahisar ve Karaman şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Afyonkarahisar Karaman seyahatinize başlamadan önce, Afyonkarahisar ve Karaman hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Afyonkarahisar → Karaman Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Afyonkarahisar - Karaman arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Afyonkarahisar - Karaman otobüs bileti fiyatı en ucuz 450,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Kontur tarafından satılmaktadır.

Afyonkarahisar - Karaman arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Afyonkarahisar - Karaman arasında günlük ortalama 1 firma 2 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Kontur.

Afyonkarahisar - Karaman arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Afyonkarahisar - Karaman arası otobüs yolculuğu ortalama 5sa 27dk sürmektedir.

Afyonkarahisar - Karaman arası uzaklık kaç km?
Afyonkarahisar - Karaman arası karayolu ile 330 km'dir.

Afyonkarahisar Karaman Otobüs Biletleri

 Afyon Karaman otobüs bileti mi aradınız? Afyon Karaman otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Aktekke, Karaman kentinde; Mevlânâ Celaleddin Rumi'nin annesi Mümine Hatun için Karamanlı Alaeddin Ali Bey tarafından 1370/71'de yaptırılmış; Valide Sultan Camisi, Mader-i Mevlânâ Türbe ve Camisi, Mevlevi Tekkesi adlarıyla da anılıyor.

Alaeddin Bey Kümbeti, Karaman kentinde; 1398 de öldürülen Karamanlı Alaeddin Ali Bey için yaptırılan kümbetin kuzeyindeki caminin kentin alınışından sonra Osmanlılar tarafından yıktırıldığı biliniyor.

Binbirkilise, Karaman kentinin kuzeyindeki Karadağ’ın yüksek kesimlerinde geniş bir alana yayılmış ören yeri; buraya sığman Hıristiyanların inşa ettikleri çok sayıda bazilika, kilise, manastır, barınak ve mezardan oluşuyor.

Ermenek Kalesi, Ermenek kentinin kuzeyinde; yapım tarihi bilinmeyen kale Osmanlı dönemi sonlarında zindan olarak kullanılmış; Firan Kalesi olarak da anılıyor.

Ermenek Ulucamisi, Ermenek kentinde; ahşap direkli caminin 1302'de yaptırıldığı ve 1710'da onarımdan geçirildiği biliniyor.

Gökçe Çamlığı orman içi dinlenme yeri, Karaman kentinin yaklaşık 15 km güneyinde ve Mut karayolunun kenannda; piknik, kır gazinosu.

Hatuniye Medresesi, Karaman kentinde; I. Murad'ın kızı ve Karamanlı Alaeddin Ali Bey'in karısı olan Nefise Sultan tarafından 1381/82'de yaptırılan bina. Nefise Sultan Medresesi adıyla da biliniyor.

İbrahim Bey İmaret Medresesi, Karaman kentinde; Karamanlı İbrahim Bey tarafından 1432/33'te yaptırıldığı biliniyor.

Karaman Kalesi, Karaman kentinde; dış ve orta bölümlerinden bazı kalıntılar görülür, Ehmedek de denen içkale bölümü sağlam; Karamanlılar ve Osmanlılar tarafından onanlan kalenin 12. yüzyılda Anadolu Selçukluları tarafından yaptırıldığı sanılıyor.

Tolmedrese, Ermenek kentinde; harap durumdaki medresenin 1339 da Karamanlı Burhaneddin Musa Bey tarafından yaptırıldığı biliniyor.

Afyonkarahisar → Karaman En Uygun Otobüs Biletleri

Afyonkarahisar Karaman otobüs bileti mi aradınız? Afyonkarahisar Karaman otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Afyonkarahisar Karaman otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Kontur450 TL

Afyonkarahisar Hakkında

 • Nüfus396.621
 • Yüzölçümü14.719 km2
 • Plaka03
 • Telefon kodu(272)
 • OtogarAfyonkarahisar Otogarı

Karaman Hakkında

 • Nüfus168.686
 • Yüzölçümü8.869 km2
 • Plaka70
 • Telefon kodu(338)
 • OtogarKaraman Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Afyonkarahisar → Karaman


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Afyonkarahisar Karaman Otobüs Firmaları


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr