İzmir Hatay Otobüs Bileti

İzmir Hatay Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 99,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1088 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 16sa 56dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Hatay arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Has Turizm A.Ş. firmasıdır.

İzmir Hatay bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Hatay bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Hatay otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Hatay Otobüs Biletleri

 İzmir Hatay otobüs bileti mi aradınız? İzmir Hatay otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 
Ülkemizin en güneyinde medeniyetler beşiği olan bir şehrimiz var. Yüzyıllar boyunca birçok krallık için stratejik öneme sahip olan Hatay, bu önemi neticesinde çok kültürlü bir şehir olarak günümüze kadar gelmiştir. Bugün bile hala hem Yahudilerin hem Hristiyanların hem Ermenilerin hem de Müslümanların birlikte yaşadığı bir konumda olan bu şehir tarihi zenginliğini en çok da bu şekilde muhafaza etmiştir. Öncelikle Hatay'a geldiğinizde gideceğiz ilk yer Hatay Arkeoloji Müzesi olsun. Bu kadar tarihi zenginliği görebileceğiniz bir müzeyi bir daha zor bulabilirsiniz. Müzeden çıktıysanız sırada ibadethaneler yer almaktadır. Saint Pierre Kilisesi, Habib-i Neccar Camii, Aziz Pavlus Ortodoks Kilisesi, Hatay Ulu Camii, Antakya Havrası, İskenderun Aziz Nikola Ortodoks Kilisesi, Vakıflı Ermeni Kilisesi, İskenderun İtalyan Katolik Kilisesi gezebileceğiniz önde gelen yerlerden. Tabi Hıdırbey köyündeki Musa ağacına uğramamazlık etmeyin. Sonraki yapacağınız şey ise Titus Kaya Tünelleri ve Mezarlıkları ziyareti olmalı. Ayrıca defne ağacının ve Harbiye Şelalesi'nin hikâyesini de öğrenmeyi unutmayın. Son olarak da genellikle turist ziyaretlerine kapalı olan Sokullu Kervan Sarayı’nı dışından da olsa görmenizi tavsiye ederiz. İzmir'den Hatay'a ulaşım için yapmanız gereken Lüks Adana, Jet Turizm, Metro, Isparta Petrol Turizm, Has, Hatay CSR Seyahat firmalarından birinden İzmir- Hatay otobüs bileti almak. Otobüs biletinizi sitemiz üzerinden güvenli ve zahmetsiz olarak alabilirsiniz. Bu güzel şehrin tadını çıkaracağınızdan eminiz. Türkiye’nin gezilip görülmesi gereken iller arasında bulunan bu bölgeye İzmir- Hatay otobüs biletinizi hemen alabilirsiniz. 
 
İzmir Hatay otobüs bileti mi aradınız? İzmir Hatay otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Hatay otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Hatay Nur Turizm 100 TL
Has Turizm A.Ş. 110 TL
Özkaymak Turizm 110 TL
Isparta Petrol 125 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Hatay Hakkında
Nüfus:
1,503,066
Yüzölçümü:
5.831,36 km²
Plaka:
31
Telefon kodu:
(326)
Otogar:
Hatay Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.