Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
80 TL
Bilet Al

İstanbul Zonguldak Otobüs Bileti

İstanbul Zonguldak Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 55,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 331 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa 50dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Zonguldak arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

İstanbul Zonguldak bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Zonguldak bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İstanbul Zonguldak otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İstanbul Zonguldak Otobüs Biletleri

İstanbul Zonguldak otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Zonguldak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 3.438 km2 olan Zonguldak ili doğuda Bartın ve Karabük, güneyde Bolu ve Düzce illeri, batı ve kuzeyde de Karadeniz’le çevrilidir. Akarsu vadileriyle yer yer derin biçimde parçalanmış olan il toprakları orta yükseklikteki alanlardan oluşur. İlde yükseklik hiçbir yerde 2.000 m’yi bulmaz. Valilik kaynağı bu toprakların yüzde 56’sının dağlardan, yüzde 31’inin platolardan, yüzde 13’ünün de ovalardan oluştuğunu belirtmektedir. İl alanının orta ve güney kesimini Akçakoca Dağları engebelendirir. Zonguldak ilindeki başlıca yükseltiler Göl Dağı (771 m), Orhan Dağı (920 m), Baba Dağı (1.120 m), Soğukoluk Tepesi (1.268 m), Kızıltepe (1.468 m) ve Bacaklıyayla Tepesi’dir (1.637 m). Bacaklıyayla Tepesi ilin en yüksek noktasıdır. Düzlükler akarsu vadilerinde ve bu vadilerin denize açıldığı kıyı kesiminde yer alır.

 

İl topraklarından kaynaklanan suların tümü Karadeniz’e ulaşır. Başlıca akarsular Filyos Çayı, Devrek Çayı, Alaplı Çayı, Gülüç Çayı ile Kozlu ve Üzülmez dereleridir. Önemli bir doğal göle rastlanmayan ilde Gülüç, Kızılcapınar ve Kozlu baraj gölleri vardır.

 

Kıyı şeridinin tek önemli girintisi Ereğli limanının bulunduğu geniş koydur. Başlıca çıkıntı ise Baba Burnu’dur. Kabaca kuzeydoğu-güneybatı doğrultusunda 80 km boyunca uzanan Karadeniz kıyısı boyunca yazın denize girmek için yararlanılan birçok plaj sıralanır. Kıyı açığında ada denemeyecek bazı kayalıklar vardır.

İstanbul'un hareketliliğinden yorulduysanız yakınlardaki güzel bir Batı Karadeniz Şehri olan Zonguldak'a yeşilliklerle güzelleşen bir otobüs yolculuğuyla ulaşabilirsiniz. Zonguldak'ta şehrin yeşil doğasını gezmeye çıkabilir, yöresel lezzetleri tadabilir ya da kent merkezinde keyifli bir gezintiye çıkabilirsiniz. İstanbul'dan Zonguldak'a yapacağınız otobüs yolculuğunu planlarken en ucuz otobüs biletini satın almak üzere İstanbul- Zonguldak arasında seferleri olan otobüs firmalarını kıyaslayabilirsiniz. NeredenNereye.com'da İstanbul'dan Zonguldak'a giden otobüs firmalarının otobüs bileti fiyatlarına ek olarak sefer boyunca size sunacakları hizmetleri de kıyaslayabilirsiniz. İstanbul'dan Zonguldak'a keyifli bir otobüs yolculuğuyla ulaşmanızı dileriz.
 

İstanbul Zonguldak otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Zonguldak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Zonguldak otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
  Zonguldak Hakkında
Nüfus:
355,771
Yüzölçümü:
3.309,86 km²
Plaka:
67
Telefon kodu:
(372)
Otogar:
Zonguldak Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.