Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Adana Zonguldak Otobüs Bileti

Adana Zonguldak Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 130,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 754 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 12sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Adana Zonguldak arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Adana Zonguldak otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana Zonguldak güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana Zonguldak seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Zonguldak hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve Zonguldak şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana Zonguldak Otobüs Biletleri

 Adana Zonguldak otobüs bileti mi aradınız? Adana Zonguldak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 
Zonguldak Batı Karadeniz bölgesinde bulunan özellikle taş kömürü ile ün salmış bir gölgedir. Zonguldak tipi Karadeniz özelliği göstermesinin yanı sıra tarihi yerleri ile de gezilebilecek ve görülebilecek yerler vardır. Eğer ki Karadeniz turu düşünüyorsanız Adana Zonguldak otobüs bileti alarak Zonguldak'taki yerleri gezebilirsiniz. Zonguldak'a gezmek isteyenlerin gezi rehberinden bulunması gereken bazı yerler şu şekildedir:
Fener Mahallesi; yaklaşık  100 yıl öncesinden Fransızlar tarafından kuruldu bilinmektedir. Siteler Mahallesinin içerisinde lokaller, kiliseler ve daha  birçok gezilebilecek yerler
Vardır.
Uzun Mehmet Anıtı; taş kömürü ne Türkiye'de ilk  kez  ulan uzun Mehmet'in anısına yapılmış olan bir yeterdir. Adana Zonguldak otobüs bileti alarak Zonguldak'ta bulunan doğal güzellikleri de ziyaret edebilirsiniz. Gidebileceğiniz doğal güzellikler ise; Harman kaya Şelalesi en çok ziyaret edilen yerdir. Merkeze 4 kilometre kadar uzaklıkta olan Harman kaya Şelalesi sarp ve yüksek bir yerdedir.
Gök göl Mağarası, Karadeniz Ereğlisi olarak bilinir. Zonguldak’ta gidilip gezilecek doğal güzelliklere sahip yerlerin başında gelmektedir.
Adana ve çevresinden Zonguldak ve Karadeniz turu düşünüyorsanız Adana Zonguldak otobüs bileti almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde birbirinden farklı  firmalar mevcuttur. Bu firmalardan herhangi birinden bilet temin edebilir ve konforlu bir seyahatte bulunabilirsiniz. Adana ve Zonguldak arasında sefer yapan firmalardan bazıları şu şekildedir: Has Turizm, Metro Turizm, Süha Turizm, Adana Zonguldak arasında direkt sefer yapan firmalardır.
 
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Zonguldak Hakkında
Nüfus:
355,771
Yüzölçümü:
3.309,86 km²
Plaka:
67
Telefon kodu:
(372)
Otogar:
Zonguldak Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.