Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
75 TL
Bilet Al

Zonguldak İstanbul Otobüs Bileti

Zonguldak İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 50,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 331 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 5dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Zonguldak İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Zonguldak İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Zonguldak İstanbul otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Zonguldak İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Zonguldak İstanbul Otobüs Biletleri

Zonguldak İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Zonguldak İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Kurt Çelebi Camii (Acı Çeşme Camii), Kasımpaşa’da Kurtçelebi Mahallesi’ndedir. Kurt Çelebi 1611'de öldüğüne göre bu tarihten önce yapılmış olmalıdır. Kagir duvarlı ve ahşap çatılı bir yapıdır. Kalın, tuğladan bir minaresi vardır.

Mecidiye Camii, Çırağan Sarayı arkasındadır. Sultan Abdülmecit tarafından yaptırıldı. Tek kubbeli bir yapıdır. Minberi somaki taşındandır. Minaresinin şerefe üstü arabesk üslup gösterir.

Nusretiye Camii, Tophane’dedir. Bugünkü yapının yerinde önceleri Selim III tarafından yaptırılan Tophane-i Amire Arabacılar Kışlası Camii vardı. Yandığı için Mahmut II tarafından 1825'te günümüzdeki yapı inşa ettirildi. Yüksek bir subasman üzerinde, mihrabı çıkıntılı, kare planlı bir yapıdır. Yüksek kubbesi 20 pencereli bir kasnağa oturur. Ampir üslup gösteren yapının mermer kaplı bir hünkar dairesi vardır. Caminin iç duvarlarını çevreleyen Amme Suresi, ünlü hattat Rakım'ın eseridir. İkişer şerefeli, çift minareleriyle ilgi çeker.

Ortaköy Camii (Büyük Mecidiye Camii), Ortaköy İskelesi'ndedir. 1853'te Abdülmecit tarafından Mimar Karabet Balyan’a yaptırdı. Tek kubbeli, iki ince minareli ve Barok üslupta bir yapıdır. Duvarları ak kesme taş, mihrabı mozaik ve mermer, minberi somaki mermerdendir.

Sadabat Camii, Kağıthane Deresi kıyısındadır. İlk yapı Sadabat Kasrı'nın yapımı sırasında inşa edildi. Selim III ve Mahmut II zamanlarında onarım gördü. 1826'da Sultan Abdülaziz tarafından yeniden yaptırıldı. Sonraları yanındaki Sadabat Kasrı (Çağlayan Kasrı) yıktırıldı ve yerine Yedeksubay Okulu yaptırıldı. Kagir duvarlı, ahşap çatılı ve tek minareli bir yapıdır.

Sütlüce Camii (Mahmut Çavuş Camii): Sütlüce'dedir. 1538'de yaptırıldı. 1839'da onarım gördü. Kesme taş ve tuğla duvarlı, ahşap çatılı bir yapıdır. Minaresi soldadır.Türkiye’nin kömür madeni Zonguldak’tan kalabalık nüfusu, binlerce yıllık etkileyici tarihi, iki kıtayı bağlayan ulaşım ağı, Avrupalı ve Asyalı olmayı aynı anda başarabilen yapısı ve tüm kalabalığa rağmen hala çok güzel olan doğasıyla dünyanın en güzel şehirlerinden İstanbul’a otobüsle keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Zonguldak’tan İstanbul’a yaklaşık 4,5 saat süren bir otobüs yolculuğuyla ulaşırken yol boyunca Batı Karadeniz’in muhteşem deniz ve orman manzarası, Düzce, Sakarya, Gebze gibi yerleşim yerlerinin insan ve çevre görüntüleri ve keyifli bir seyahat molası sizi bekliyor.  Zonguldak’tan İstanbul’a giden otobüs firmalarının bilet fiyatlarını NeredenNereye.com’dan inceleyerek bir fiyat kıyaslama yapabilir ve en ucuz İstanbul otobüs biletini kolayca satın alabilirsiniz. NeredenNereye.com, seyahatinizde iyi yolculuklar diler.

Zonguldak İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Zonguldak İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Zonguldak İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 75 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Zonguldak Hakkında
Nüfus:
355,771
Yüzölçümü:
3.309,86 km²
Plaka:
67
Telefon kodu:
(372)
Otogar:
Zonguldak Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.