Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
115 TL
Bilet Al
118 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al

İstanbul Konya Otobüs Bileti

İstanbul Konya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 115,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 665 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 43dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Konya arası giden otobüs firmaları ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

İstanbul Konya bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Konya bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İstanbul Konya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İstanbul Konya Otobüs Biletleri

İstanbul Konya otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Konya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Eflatunpınar Anıtı, Beyşehir Gölü’nün doğu kıyısında ilçeye 22 km uzaklıktaki 14 büyük taş bloktan oluşan Hitit anıtıdır. Anıttaki kadın ve erkek figürlerinin yanında aslana benzer hayvanlar yer alır. Erkek figürünün dağ tanrısını, kadın figürünün ise güneş tanrıçasını simgelediği sanılmaktadır. Anıt, üslubuna bakılarak MÖ 13. yy'a, Tudhaliya lV dönemine tarihlenir.

Fasıllar Anıtı, Beyşehir-Konya karayolu yakınında, Fasıllar Köyü’nün doğusundaki Hitit anıtıdır. 7.5 m yüksekliğinde granit bloktan oluşan anıt, tamamlanamamıştır. Anıtta iki aslan arasında uzun giysili, ellerini göğsünde birleştirmiş tanrı olduğu düşünülen bir erkek figürü vardır.

Kızılören Hanı, Beyşehir-Konya yolu üzerindeki handır. 1206'da Emir Kutluğ tarafından Gıyasettin I Keyhüsrev adına yaptırıldı. Kervansaray tipindedir.

Kandemir Mescidi, Kızılören Hanı'nın yakınındaki yapıdır. Dikdörtgen planlıdır. Kısa kıble duvarında mihrap yer alır.

Kız Kulesi, Beyşehir Gölü'ndeki bir ada üzerinde yer alır. Korunaklı yapıyı kaplayan mavi Selçuklu çinileri dökülmüş durumdadır.

İstanbul’dan Türkiye’nin inanç turizmi adına en önemli şehirlerinden olan Konya’ya otobüsle seyahat etmek, yapacağınız mistik gezi için de ruhunuzu ve bedeninizi hazırlayacağınız keyifli bir süre demek. Mevlana Türbesi’ni, Nasreddin Hoca Arkeoloji ve Etnografya Müzesi’ni gezmeden, Türkiye’nin tek çöl toprağı Karapınar Çölü’nü fotoğraflamadan, düğün yemeğinden ve etli ekmekten yemeden Konya’dan dönmeyin! Neredennereye.com’dan alacağınız uygun fiyatlı İstanbul- Konya otobüs biletleri ile Türkiye’nin en seçkin otobüs firmaları olan Metro Turizm ve Ulusoy Turizm’den birini tercih edip keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. WC, internet, TV ve Lig TV yayını, koltuk arkası ekran özelliği gibi çeşitli donanımlar yolculuğunuza konfor ve mutluluk katacak.

İstanbul Konya otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Konya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Konya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Özkaymak Turizm 115 TL
Kontur Turizm 118 TL
Metro Turizm 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.