Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
25 TL
Bilet Al
25 TL
Bilet Al
26 TL
Bilet Al
30 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
37 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al

İstanbul İzmit Otobüs Bileti

İstanbul İzmit Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 19,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 3dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul İzmit arası giden otobüs firmaları ortalama 64 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

İstanbul İzmit otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul İzmit otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. İstanbul İzmit otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

İstanbul İzmit Otobüs Biletleri

İstanbul’dan Kocaeli’nin güzel ilçesi İzmit’e otobüsle yaklaşık bir buçuk saatte varabilirsiniz. İstanbul’dan İzmit’e uzanan yolculuğunuzun sonunda İzmit’te Romalı kumandan Hannibal’in mezarını, Türk resim sanatı tarihinde önemli bir etkisi olan “Kaplumbağa Terbiyecisi” adlı tablonun ressamı Osman Hamdi Bey’in adıyla anılan müzeyi, Sultan Abdülaziz’in Av Köşkü’nü, Darıca Kuş Cenneti’ni ve güzel Maşukiye kasabasını gezebilirsiniz. Pişmaniyesinin ve Değirmendere fındığının da tadına bakmanızı önereceğimiz İzmit’te keyifli zaman geçirmek için şehrin tadını çıkarın.
İstanbul’dan İzmit’e yapacağınız kısa otobüs yolculuğunun planını yaparken uzun uzun otobüs bileti araştırma süreçleri yerine tek seferde online otobüs bileti satın alma konforunu yaşayabilirsiniz. İstanbul-İzmit arasında seferler düzenleyen otobüs firmalarının otobüs sefer bilgilerini ve otobüs bileti fiyatlarını karşılaştırabileceğiniz NeredenNereye.com, iyi yolculuklar diler.
İstanbul İzmit otobüs bileti mi aradınız? İstanbul İzmit otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul İzmit otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Medine Turizm 25 TL
Medine Turizm 25 TL
Ben Turizm 26 TL
MALATYA BEYDAGI 30 TL
Metro Turizm 35 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
  İzmit Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
41
Telefon kodu:
(262)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.