Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

İstanbul Hatay Otobüs Bileti

İstanbul Hatay Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1131 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 16sa 13dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Hatay arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.

İstanbul Hatay otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. İstanbul Hatay güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! İstanbul Hatay seyahatinize başlamadan önce, İstanbul ve Hatay hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

İstanbul ve Hatay şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

İstanbul Hatay Otobüs Biletleri

İstanbul - Hatay Otobüs Bileti
İstanbul, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan ülkenin sanayi, ekonomi, hizmet gibi pek çok alanında en gelişmiş şehri kabul edilen bir metropoldür. Türkiye’nin hemen her noktasından İstanbul otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz İstanbul Esenler ya da Harem Otogarı üzerinde son bulacaktır. Buradan hareket eden toplu taşıma araçlarını kullanarak şehrin farklı noktalarına ulaşım sağlayabilirsiniz. İki kıtayı birbirine bağlayan doğal bir köprü olma özelliği taşıyan şehir, coğrafi konumunun önemi yanı sıra sahip olduğu doğal güzellikleri ile de tarihi boyunca çekici bir yerleşim merkezi olmuş. Kendine has özellikleri ile dünyanın sayılı kentlerinden biri olan İstanbul, Türkiye’nin olduğu kadar dünyanın da en önemli kentlerinden biri olarak kabul ediliyor. Tüm dünya genelinde gezginlerin pek çok övgüsünü kazanan şehir, zengin tarihi geçmişinden günümüze taşımayı başardığı pek çok esere ev sahipliği yapıyor. Tarihi dokunun izlerini kaybetmeden şehirde hayatını sürdürmesi hem yurt içinden hem de yurt dışından pek çok insanın yıl içerisinde İstanbul’u ziyaret etmesinin başlıca nedeni. Türkiye’nin herhangi bir noktasından İstanbul otobüs bileti satın alarak şehre vardığınızda, “Kız Kulesi, Galata Kulesi, İstiklal Caddesi, Kapalıçarşı, Sultanahmet Cami, Süleymaniye Cami, Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya, Kapalı Çarşı, Gülhane Parkı” şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
İstanbul - Hatay otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Hatay şehrinde yolculuğunuz Hatay Otogarı üzerinde son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Hatay, Türkiye’nin güney bölgesinde yer alan binlerce yıllık tarihi geçmişinin yanı sıra doğal güzellikleri ile de dikkat çeken bir şehri. Hatay, eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında kurulmuş yerleşim merkezlerinden biri. Bu nedenle de şehirde yapılan ilk yerleşimlerin tarihi on binlerce yıl öncesine kadar uzanıyor. Sadece Türkiye sınırları içerisindeki en eski şehirlerden biri değil uzmanlara göre Hatay aynı zamanda insanlık tarihinin en eski yerleşim alanlarından biri. İstanbul - Hatay otobüs bileti satın alarak Hatay Otogarı’na giriş yaptığınızda, “St. Pierre Kilisesi, Payas Kalesi, Beşikli Mağara, Batıayaz Yaylası, Hatay Uzun Çarşı, Erzin Kaplıcaları, Antakya Mozaik Müzesi, Koz Kalesi, Aziz Simeon Manastırı, Vespasianus ve Titus Tüneli” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
İstanbul - Hatay otobüs bileti fiyatları, “90 -120 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde sefer düzenleyen firmalar arasında, “Has Turizm, Hatay Nur Seyahat, Hatay Günsas Turizm, Hatay Güney Turizm, Hatay Sas Turizm, Jet Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun İstanbul - Hatay otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
  Hatay Hakkında
Nüfus:
1,503,066
Yüzölçümü:
5.831,36 km²
Plaka:
31
Telefon kodu:
(326)
Otogar:
Hatay Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.