Hatay İstanbul Otobüs Bileti

Hatay İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1131 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 57dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. Hatay İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 9 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Hatay İstanbul bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Hatay İstanbul bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Hatay İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Hatay İstanbul Otobüs Biletleri

Hatay İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Hatay İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Deniz Müzesi, Beşiktaş'taki Barbaros Heykeli'nin arkasında yer alır. Türk denizcilik tarihine ait zengin koleksiyonların sergilendiği müze, ilk olarak 1897’de Kasımpaşa Tersanesi içinde, Müzehane adıyla açıldı. Bir süre sonra adı Müze Amirliği olarak değiştirildi. 1933'te Bahriye Müzesi Müdürlüğü adıyla yine tersane sınırları içindeki Nakkaşhane'ye taşındı. 1934'te Deniz Müzesi adını aldı. 1948’de Dolmabahçe Camisi' nin bir bölümüne, 1961'de ise vergi dairesi olarak yapılmış olan bugünkü yapısına taşındı.

Müze Binası, Tarihi Kayıklar Galerisi ve Açık Sergi Alanı olmak üzere üç bölümden oluşan müzede zengin bir denizcilik tarihi kitaplığı da vardır. 

Müze Binası’nda silahlar, giysiler, resim, fotoğraf ve haritalar, sancaklar, çeşitli savaş gemilerine ait eşyalar sergilenmektedir. Tarihi Kayıklar Galerisi'nde çeşitli kayıklar, kayık ve gemilere ait donanım malzemeleri, armalar ve gemi maketleri yer alır. Mezar taşları, tuğralar, yazıtlar, top ve mermiler ise Açık Sergi Alanında görülebilir.

Hatay’dan İstanbul’a giden otobüs firmaları; Hatay Sas Turizm, Jet Turizm, CSR Seyahat, Güney Lüks Adana Seyahat olarak sıralanmaktadır. Hatay İstanbul arası kaç saat, kaç kilometre, en ucuz bilet fiyatları ne kadar gibi sorularınıza NeredenNereye.com üzerinden cevap bulabilirsiniz. 

Sadece Hatay’dan İstanbul’a değil, İstanbul’dan Hatay’a giden otobüs firmaları seferleri bilgilerine, bilet fiyatlarına da yine yüzlerce güzergah da olduğu gibi buradan ulaşabilirsiniz!

Resim ve Heykel Müzesi, Beşiktaş'ta Dolmabahçe Sarayı’nın Veliaht Dairesi bölümünde yer alır. Sarayın L biçimindeki ana yapısının büyük kolunun güney ucunu oluşturan Veliaht Dairesi, 1937'de müze biçiminde düzenlendi. Türk resim ve heykel sanatının ustalarının yanı sıra yabancı sanatçıların yapıtlarının da yer aldığı müzede, 600 dolayında tablo sergilenmekte, yeni sergiler de açılmaktadır. Müzede Osman Hamdi Bey, Şeker Ahmet Paşa, Hüseyin Zekai Paşa, Hoca Ali Rıza, Halil Paşa, Abdülmecid Efendi, İbrahim Çallı, Avni Lifij, Nazmi Ziya Güran, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Elif Naci, Nuri İyem gibi Türk ressamlarının ve Şadi Çalık, Nijat Sirel, Yervant Oskan, Zerrin Bölükbaşı gibi Türk heykeltıraşlarının yanı sıra Zonaro, Ayvazovski, Fromentine, Boulanger, Gerome gibi Avrupalı ressamların eserleri de görülebilir.

Hatay’ın biraz gizemli biraz da eğlenceli topraklarından İstanbul’a otobüsle keyifli bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Hatay’dan İstanbul’a yapacağınız otobüs yolculuğunuzun sonunda her köşesinde başka bir güzellik bulabileceğiniz, gezmekle bitiremeyeceğiniz, iki kıtayı birleştiren İstanbul’a varmanın heyecanını yaşayacaksınız. 

Hatay İstanbul seyahatiniz için en konforlu otobüs biletini en ekonomik fiyatla satın almak üzere plan yapıyorsanız NeredenNereye.com’dan yararlanabilirsiniz. Sistemin size sağladığı online olarak Hatay İstanbul otobüs bileti satın alma kolaylığının yanı sıra geleneksel otobüs bileti satın alma yöntemlerine nazaran çok avantajlı olan farklı seçeneklerle de karşılaşacaksınız. NeredenNereye.com’un size Hatay İstanbul yolculuğunu için otobüs seferlerini ve bilet fiyatlarını karşılaştırmalı olarak sunduğu sisteminin ayrıcalıklarının keyfini sürün.

Hatay İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Hatay İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Hatay İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Hatay Nur Turizm 100 TL
Jet Turizm 105 TL
Hatay Güney Turizm 106 TL
Hatay Günsas Turizm 110 TL
Has Turizm A.Ş. 110 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Hatay Hakkında
Nüfus:
1,503,066
Yüzölçümü:
5.831,36 km²
Plaka:
31
Telefon kodu:
(326)
Otogar:
Hatay Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.