İstanbul Elazığ Otobüs Bileti

İstanbul Elazığ Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 110,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1212 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 47dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 14 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Elazığ arası giden otobüs firmaları ortalama 12 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Can Dersim Tuncelililer firmasıdır.

İstanbul Elazığ bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Elazığ bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İstanbul Elazığ otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İstanbul Elazığ Otobüs Biletleri

 İstanbul Elazığ otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Elazığ otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Elazığ Bölgesi’nde gezilip görülmesi gereken yerler arasında bulunan ören yerleri, ilgi çekici mekânlar, tarihi yapıları ve doğal güzellikleri yer almaktadır. Gelişmiş ulaşımı ve sahip olduğu barajları ile önemli bir yer taşıdığı gibi Türkiye’nin turizm sektörüne de büyük katkıda bulunmaktadır. Alacakaya ilçesinde yer alan Sori şelalesi ilkbaharda karların erimesi ile yoğunluğunu daha da artırmakta ve ziyaretçilerini kendisine çekmektedir. Tarihi yapısı ile oldukça ilgi çeken Meryem Ana Kilisesi tarihten izlerini korumaya devam etmektedir. Rüya üzerine açtırılan mezarda bulunan erkek cesedinin çürümemesi üzerine mezarın üstüne türbe yapılarak adına Mansur Baba denilmiştir. Elazığ Bölgesi’nde yer alan önemli türbe alanlarındandır. Türkiye’nin doğu Bölgesi’nde yer alan en önemli barajlarından birisi olan Keban Barajı Gölü Türkiye2nin ikinci büyük suni gölü olarak bilinmektedir. Yıl içerisinde ziyaretçilerin akın ettiği bir bölgedir. Ayrıca Elazığ Bölgesi’nde gezilip görülecek yerler arasında yer alan Kazım Efendi Türbesi, İzzet Paşa Camii, Hoca Hasan Hamamı, tektonik göl olarak bilinen Hazar Gölü, Hazarbaba Dağı, Harput Kalesi, Golan Kaplıcaları, Demirkapı Han, Buzluk Mağarası, Çirçir Şelalesi gibi birçok yer bulunmaktadır. İstanbul-Elazığ arası otobüs taşımacılığı yapan firmalar arasında Metro, Murat, Best Van, Van Gölü, Hazar gibi otobüs firmaları yer almaktadır. Ekonomik bilet fiyatları sunan sitemizden bilet ihtiyaçlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde karşılayarak yolculuğunuz için hazırlıklara başlayabilirsiniz. 

İstanbul Elazığ otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Elazığ otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Elazığ otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Muş Yolu Turizm 110 TL
Can Diyarbakır Turizm 130 TL
Star Diyarbakır 130 TL
Siirt Petrol 130 TL
Has Bingol 135 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
  Elazığ Hakkında
Nüfus:
406,131
Yüzölçümü:
9.281,45 km²
Plaka:
23
Telefon kodu:
(424)
Otogar:
Elazığ Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.