Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

İstanbul Bilecik Otobüs Bileti

İstanbul Bilecik Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 250 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 26dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Bilecik arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.

İstanbul Bilecik otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. İstanbul Bilecik güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! İstanbul Bilecik seyahatinize başlamadan önce, İstanbul ve Bilecik hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

İstanbul ve Bilecik şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

İstanbul Bilecik Otobüs Biletleri

İstanbul Bilecik otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Bilecik otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

İstanbul’a 247 km uzaklıkta bulunan Bilecik’e ucuz otobüs bileti ile gerçekleşen seyahatler yaklaşık olarak 5 saat sürmektedir. 3 bölgede de toprakları bulunan şehir Marmara, Ege ve Anadolunun kesiştiği bir noktada yer alır. Otobüs firmalarının rahat koltuklar ile 2+1 veya 2+2 oturma düzenine sahip otobüslerle gerçekleştirdikleri seferler ile ilgili detay bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz. 
Neredennereye adresinde şehre seyahat edebileceğiniz firmaları ve sunulan  bilet fiyatlarını tek sayfada görüntüleyebilirsiniz. Osmanlıların Anadolu’da ilk yerleştikleri yer olan ve İmparatorluk temellerinin atıldığı Bilecik’te bulunduğunuz sürede ilin doğal güzelliklerinin yanı sıra, tarihi ve kültürel eserleri de ziyaret edebilirsiniz. Bilecik’te bulunduğunuz sürede gezip görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz.
Ertuğrul Gazi Müzesi 2001 senesinde şehirde bulunan bir konağın yenilenmesi ile hizmete açılmıştır. Adını Osmanlı Devletinin kurucusu Osman Bey’in babasından alan müzede; özellikle yörük kültürüne ait eserler sergilenmektedir. Osmanlının ilk dönemlerinde şehirde birçok ibadethane inşa edilmiştir. Orhan Gazi Camisi de bunlardan biridir. Caminin en önemli özelliği Osmanlı’da yapılan ilk kubbeli ibadethane olmasıdır.
2. Abdülhamit döneminde şehirde bulunan yapılarda ve türbelerde kapsamlı onarım çalışmaları yapılmıştır. Padişah bu dönemde Bilecik’te kendi adına da bir Cami inşa ettirmiştir. Çifte Minareli Cami olarak da bilinen Hamidiye Camisinin yapım yılı kayıtlarda 1903 - 1905 yılları arası olarak geçmektedir.
İndirimli otobüs bileti ile şehre seyahat etmek için sorgulamanızı ve satın alma işlemlerinizi mobil uygulamamızı kullanarak da yapabilirsiniz. Bunun için AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirmeniz yeterli.
Osmanlı devrinde olduğu kadar Kurtuluş Savaşı sırasında da önemli bir yere sahiptir Bilecik. İnönü Savaşları’nda zafer kazanılan Metristepe’de bir zafer anıtı bulunmaktadır. Her sene 1 Nisan’da düzenlenen anmam törenlerinin ardından Bozuyük ilçesinde bulunan şehitlik de ziyaret edilmektedir.

  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
  Bilecik Hakkında
Nüfus:
160,798
Yüzölçümü:
4.306,77 km²
Plaka:
11
Telefon kodu:
(228)
Otogar:
Bilecik Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.