Yolcu Sayısı
1

Bilecik İstanbul Otobüs Bileti

Bilecik İstanbul Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Metro Turizm
340 TLBilet Al
Anadolu Ulaşım
347 TLBilet Al
Kontur
400 TLBilet Al

Bilecik İstanbul Arası

 • En Ucuz Sefer340,00 ₺
 • Bilecik → İstanbul Arası Kaç Km250 km
 • Bilecik → İstanbul Arası Kaç Saat3sa 48dk
 • Günlük Sefer Sayısı12
 • En Çok Sefer Yapan FirmaMetro Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı3

Bilecik İstanbul Online Otobüs Bileti
Bilecik İstanbul otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Bilecik İstanbul güzergahı için arama yapın, Bilecik - İstanbul arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Bilecik ve İstanbul Şehirlerinde Ulaşım
Bilecik ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Bilecik İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Bilecik ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Bilecik → İstanbul Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bilecik - İstanbul arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Bilecik - İstanbul otobüs bileti fiyatı en ucuz 340,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Metro Turizm tarafından satılmaktadır.

Bilecik - İstanbul arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Bilecik - İstanbul arasında günlük ortalama 3 firma 12 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Metro Turizm, Anadolu Ulaşım, Kontur.

Bilecik - İstanbul arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Bilecik - İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama 3sa 48dk sürmektedir.

Bilecik - İstanbul arası uzaklık kaç km?
Bilecik - İstanbul arası karayolu ile 250 km'dir.

Bilecik İstanbul Otobüs Biletleri

Bilecik İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Bilecik İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yeni Valide Külliyesi Planı Yeni Valide Külliyesi, Üsküdar'da İskele Meydanı’nın güneyindedir. 1708-1710 arasında Ahmet lll'ün annesi Emetullah Sultan tarafından yaptırıldı. 1964'te onarım gördü. Cami, türbe, çeşme, muvakkithane, sebil, imaret ve dükkanlardan oluşur. Cami avlunun ortasın- dadır. Ana mekanı örten büyük kubbe, yanlarda dört yarım kubbeyle desteklidir. Beş bölümlü son cemaat yeri tonoz ve kubbe örtülüdür. Caminin sekiz köşeli mermer şadırvanı Hattat Taib Çelebi'nin yazıtıyla süslüdür. Sebil, çeşme, türbe ve muvakkithane bitişik durumdadır. Demir kafesli sebilin kubbesi kurşun kaplıdır. Çeşme Lale Devri üslubu gösterir. Türbe (Emetullah Hatun Türbesi) sütunlu ve sivri kemerli bir yapıdır. Sütun araları kafes örgü biçimindedir.

Ağa Camii, Üsküdar Şair Naili Sokak'tadır. 1635'te yapıldı. 1902'de köklü biçimde onarım gördü. Kagir duvarlı ve ahşap çatılı bir yapıdır. Taştan minaresinin kaidesi türbe durumundadır. Caminin solunda 1706 yazıtlı bir çeşme bulunmaktadır.

Ahmediye Camii, Üsküdar Gündoğusu Caddesi'ndedir. 1721'de yapıldı. Dokuz basamakla çıkılan cami, kare planlı ve tek kubbeli bir yapıdır. Minberi mermerdendir. Mihrabında Kabe betimli bir çini pano bulunmaktadır.

Altunizade Camii, Küçükçamlıca Yolu'ndadır. 1864'te yaptırıldı. Kağir duvarlı ve tek kubbeli bir yapıdır. Minaresi ise taştandır.

Ayazma Camii, Üsküdar Ayazma'dadır. 1760'ta Mehmet Tahir Ağa'ya yaptırıldı. Kare planlı, tek kubbeli bir yapıdır. Son cemaat yeri üç kubbelidir. Sağ yanında minaresi, sol yanında ise hünkar dairesi vardır.
 
Güney Marmara Bölgesi’nin güzel ili Bilecik’ten İstanbul’a otobüsle gidebilirsiniz. Bilecik-İstanbul otobüs yolculuğunuzun sonunda sizi Marmara Bölgesi’nin en büyük ili İstanbul, tüm tarihi geçmişi, hala sokaklarını süsleyen erguvanları, kalabalığından gelen bereketi ile karşılayacak. 
Bilecik’ten İstanbul’a otobüsle gitmek için en ekonomik otobüs biletini ve en konforlu otobüs seyahatini tek bir sistem üzerinden kolayca seçebilirsiniz. NeredenNereye.com, size Bilecik-İstanbul otobüs yolculuğunuz için sistemindeki otobüs firmalarının bilgilerini kolayca görüntüleme fırsatı sunar. Bilecik’ten İstanbul’a belirttiğiniz tarihlerde giden otobüs firmaları içinden kısa bir eleme ile size en ucuz Bilecik-İstanbul otobüs biletini sunan firmayı seçebilirsiniz. NerdenNereye.com’la otobüs seyahati şimdi daha konforlu. 

Bilecik → İstanbul En Uygun Otobüs Biletleri

Bilecik İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Bilecik İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bilecik İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Metro Turizm340 TL
Anadolu Ulaşım347 TL
Kontur400 TL

Bilecik Hakkında

 • Nüfus160.798
 • Yüzölçümü4.307 km2
 • Plaka11
 • Telefon kodu(228)
 • OtogarBilecik Otogarı

İstanbul Hakkında

 • Nüfus14.160.467
 • Yüzölçümü5.315 km2
 • Plaka34
 • Telefon koduAvrupa Yakası (212)
  Anadolu Yakası (216)
 • Otogarİstanbul Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Bilecik → İstanbul


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Bilecik İstanbul Otobüs Firmaları


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr