Bilecik İstanbul Otobüs Bileti

Bilecik İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 250 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 45dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bilecik İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.

Bilecik İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bilecik İstanbul güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bilecik İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Bilecik ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bilecik ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bilecik İstanbul Otobüs Biletleri

Bilecik İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Bilecik İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yeni Valide Külliyesi Planı Yeni Valide Külliyesi, Üsküdar'da İskele Meydanı’nın güneyindedir. 1708-1710 arasında Ahmet lll'ün annesi Emetullah Sultan tarafından yaptırıldı. 1964'te onarım gördü. Cami, türbe, çeşme, muvakkithane, sebil, imaret ve dükkanlardan oluşur. Cami avlunun ortasın- dadır. Ana mekanı örten büyük kubbe, yanlarda dört yarım kubbeyle desteklidir. Beş bölümlü son cemaat yeri tonoz ve kubbe örtülüdür. Caminin sekiz köşeli mermer şadırvanı Hattat Taib Çelebi'nin yazıtıyla süslüdür. Sebil, çeşme, türbe ve muvakkithane bitişik durumdadır. Demir kafesli sebilin kubbesi kurşun kaplıdır. Çeşme Lale Devri üslubu gösterir. Türbe (Emetullah Hatun Türbesi) sütunlu ve sivri kemerli bir yapıdır. Sütun araları kafes örgü biçimindedir.

Ağa Camii, Üsküdar Şair Naili Sokak'tadır. 1635'te yapıldı. 1902'de köklü biçimde onarım gördü. Kagir duvarlı ve ahşap çatılı bir yapıdır. Taştan minaresinin kaidesi türbe durumundadır. Caminin solunda 1706 yazıtlı bir çeşme bulunmaktadır.

Ahmediye Camii, Üsküdar Gündoğusu Caddesi'ndedir. 1721'de yapıldı. Dokuz basamakla çıkılan cami, kare planlı ve tek kubbeli bir yapıdır. Minberi mermerdendir. Mihrabında Kabe betimli bir çini pano bulunmaktadır.

Altunizade Camii, Küçükçamlıca Yolu'ndadır. 1864'te yaptırıldı. Kağir duvarlı ve tek kubbeli bir yapıdır. Minaresi ise taştandır.

Ayazma Camii, Üsküdar Ayazma'dadır. 1760'ta Mehmet Tahir Ağa'ya yaptırıldı. Kare planlı, tek kubbeli bir yapıdır. Son cemaat yeri üç kubbelidir. Sağ yanında minaresi, sol yanında ise hünkar dairesi vardır.
 
Güney Marmara Bölgesi’nin güzel ili Bilecik’ten İstanbul’a otobüsle gidebilirsiniz. Bilecik-İstanbul otobüs yolculuğunuzun sonunda sizi Marmara Bölgesi’nin en büyük ili İstanbul, tüm tarihi geçmişi, hala sokaklarını süsleyen erguvanları, kalabalığından gelen bereketi ile karşılayacak. 
Bilecik’ten İstanbul’a otobüsle gitmek için en ekonomik otobüs biletini ve en konforlu otobüs seyahatini tek bir sistem üzerinden kolayca seçebilirsiniz. NeredenNereye.com, size Bilecik-İstanbul otobüs yolculuğunuz için sistemindeki otobüs firmalarının bilgilerini kolayca görüntüleme fırsatı sunar. Bilecik’ten İstanbul’a belirttiğiniz tarihlerde giden otobüs firmaları içinden kısa bir eleme ile size en ucuz Bilecik-İstanbul otobüs biletini sunan firmayı seçebilirsiniz. NerdenNereye.com’la otobüs seyahati şimdi daha konforlu. 
  Bilecik Hakkında
Nüfus:
160,798
Yüzölçümü:
4.306,77 km²
Plaka:
11
Telefon kodu:
(228)
Otogar:
Bilecik Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.