Ezine otobüs bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Tüm Ezine Seferleri

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Ezine şehrine günlük toplam 16 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Ezine için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.


En fazla tercih edilen Harem - Ezine güzergahında günlük ortalama 13 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 68 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Harem - Ezine otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.


Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Keşan - Ezine güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 36 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 12 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Keşan - Ezine otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.


Edremit - Ezine güzergahı ise bu şehre otobüs bileti bulabileceğiniz bir diğer popüler rotalardan biridir. Günlük ortalama 11 otobüs seferinin düzenlendiği bu rota üzerinde otobüs bileti için ödeyeceğiniz ortalama fiyat 28 TL’dir. Online Edremit - Ezine otobüs bileti için yukarıdaki arama motoruna gideceğiniz güzergahı ve sefer tarihinizi ekleyerek arama başlatmanız yeterlidir. NeredenNereye.com sizin için en uygun biletleri listeleyecektir.


İstanbul - Ezine güzergahı özellikle çevre şehirlerden talep gören bir diğer seyahat rotasıdır. Milas, Vize, Menemen, Aydın, Altınoluk, Alibeyköy ve Gelibolu gibi birçok çevre il ve ilçeden bu şehre otobüs bileti aranmaktadır. İstanbul - Ezine güzergahında ortalama bilet fiyatları 63 TL’dir. Bu güzergahta birçok otobüs firması hizmet vermektedir. Günlük ortalama sefer sayısı ise 10 olarak belirlenmiştir.


NeredenNereye.com ile ulusal ve yerel yüzlerce otobüs firması arasından binlerce rota için ucuz otobüs bileti bulabilmeniz mümkün. Akçay (Balıkesir) - Ezine otobüs bileti de bu güzergahlardan biridir. Gün içerisinde 9 sefer düzenlenen bu rotada ortalama otobüs bileti fiyatları 27 Türk Lirası civarındadır. Bilet fiyatları ve sefer saatleri güncel bilgisi için yukarıdaki arama motorundan seyahat tarihiniz ile birlikte arama yapabilir ve sizin için en uygun seferi seçebilirsiniz. Ayrıca Akçay (Balıkesir) - Ezine, Akçay (Balıkesir) - Ezine, Akçay (Balıkesir) - Ezine, Akçay (Balıkesir) - Ezine gibi güzergahlar içinde otobüs bileti bulabileceğinizi unutmayın.


İstanbul (Anadolu) - Ezine otobüs bileti alarak yola çıkmadan önce “Otogarlar” sayfamızdan kalkış ve varış duraklarınızı inceleyebilirsiniz. Böylece yola çıkmadan hangi otogarları kullanacağınızı öğrenmiş olursunuz. İstanbul (Anadolu) - Ezine otobüs fiyatları 72 TL civarında olup, firmadan firmaya ve yılın farklı aylarına göre değişiklik göstermektedir.


NeredenNereye.com ile Gelibolu - Ezine otobüs bileti dahil binlerce güzergahta biletinizi 12 aya varan taksitlerle alabileceğinizi biliyor muydunuz? Türkiye’nin her köşesinden yüzlerce otobüs firması ve binlerce güzergah için uygun fiyatlı otobüs bileti bulabilir, 12 aya varan taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz. Gelibolu - Ezine otobüs bileti için fiyatlar 25 TL ve günlük sefer sayısı ortalama 7 civarındadır.