Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Eskişehir Balıkesir Otobüs Bileti

Eskişehir Balıkesir Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 300 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa 4dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Eskişehir Balıkesir arası giden otobüs firmaları ortalama 43 sefer düzenlenmektedir.

Eskişehir Balıkesir otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Eskişehir Balıkesir güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Eskişehir Balıkesir seyahatinize başlamadan önce, Eskişehir ve Balıkesir hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Eskişehir ve Balıkesir şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Eskişehir Balıkesir Otobüs Biletleri

 Eskişehir Balıkesir otobüs bileti mi aradınız? Eskişehir Balıkesir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Eskişehir Balıkesir otobüs biletleri sitemiz üzerinden satılmaktadır. İki il arasındaki mesafe 317 kilometredir. Eskişehir Balıkesir otobüs seferi normal şartlarda yaklaşık olarak 3 saat 40 dakika sürmektedir. Balıkesir ülkenin Marmara Bölgesi'nde bulunmaktadır. Kentte karasal iklim hâkimdir. Balıkesir'e gelip de meşhur höşmerim tatlısını yemeden şehri terk etmemelisiniz. Kentin en meşhur tatlısıdır. Evliya Çelebininde Seyahatname de bahsettiği bu lezzet kentin simgesi haline gelmiştir. Höşmerim tatlısı 500 yıldan bu yana yapılmaktadır. Bu şehirde yenilecek yiyecekler arasında meşhur Ayvalık tostu ve Susurluk ayrını bulunmaktadır. Bu iki lezzeti bir çok şehirde bulsak da Balıkesir de farklı bir tadı vardır. Eskişehir Balıkesir yolculuğunuzun bittiği zaman terminalde hemen bir bardak Susurluk ayranı ve yanına Ayvalık tostu bulabilirsiniz. Balıkesir kentine gidip mutlaka görmeniz gereken yerler vardır. Kozak yaylası bunların başında gelir. Doğa ile iç içe olan yaylada 5 milyonu geçik ağaç bulunmaktadır. Bölge oksijen bakımından en yüksek bölgedir. Cunda adası Balıkesir kentinin sahip olduğu adeta cennet gibi tabir edilen yerdir. Deniz ve yeşilin birleştiği yerdeki ada adeta bir huzur deposu özelliğini taşır. Cunda Adası her yıl milyonlarca turisti ağırlamaktadır. Özellikle yabancı turistten çok rağbet görmektedir. Agia Paraskevi Manastırı kentin tarihi bir bölümüdür. Bu tarihi manastır Çamlık Koyunun karşısında bulunmaktadır. Balıkesire gidildiğinde kısa süreliğine dahi olsa görülmesi gereken bir yapıdır. Balıkesir Kazdağı Milli parkı Edremit ilçe sınırında bulunsa da Balıkesir kentine ait bir yapıdır. Bu muhteşem güzellikleri gözleriniz ile görmelisiniz. Kentin tarihi ve yapısı hakkında pek çok bilgi sahibi olmuş olursunuz. Eskişehir Balıkesir otobüs biletleri satın aldıysanız seyahatiniz için sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz. En iyi fiyat garantisi ile biletlerinizi sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

  Eskişehir Hakkında
Nüfus:
799,724
Yüzölçümü:
13.902,03 km²
Plaka:
26
Telefon kodu:
(222)
Otogar:
Eskişehir Otogarı
  Balıkesir Hakkında
Nüfus:
1,162,761
Yüzölçümü:
14.472,73 km²
Plaka:
10
Telefon kodu:
(266)
Otogar:
Balıkesir Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.