Erzurum İstanbul Otobüs Bileti

Erzurum İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 110,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1225 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 18dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 10 firma sefer düzenlemektedir. Erzurum İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Esadaş firmasıdır.

Erzurum İstanbul bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Erzurum İstanbul bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Erzurum İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Erzurum İstanbul Otobüs Biletleri

Erzurum İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Erzurum İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Rüstem Paşa Hanı: Karaköy’de Tersane Caddesi üzerinde yer alır. Mimar Sinan tarafından 1550'de yapıldı. Geniş bir avlu içinde bulunan 3 katlı yapıya, yan sokaktan orta kata açılan merdivenle girilir.

Saksı Hanı, Galata'dadır. Bir Ceneviz yapısı iken ticaret hanına dönüştürüldüğü sanılmaktadır. Bu nedenle mimari ve yapım tekniği açısından kentin diğer hanlarından ayrılır. İki katlı ve avlusuz bir yapıdır.

Serpuş Hanı, Galata'dadır. Bir Bizans yapısının temelleri üstüne, 18. yy’da inşa edildiği sanılmaktadır. Taş ve tuğla duvarlı, sivri kemerli pencereli, avlusuz bir yapıdır.

Ihlamur Kasrı, Beşiktaş'ta Nüzhetiye Caddesi'nde yer alır. 1855'te Sultan Abdülmecit tarafından mimar Nikoğos Balyan'a yaptırıldı. Kabartma nakışlarla bezeli, yan yana iki köşkten oluşan bina, 1952-1969 yılları arasında Tanzimat Müzesi olarak işlev gördü.

NeredenNereye.com üzerinden Erzurum İstanbul otobüs bileti satın alabilir, Metro Turizm gibi firmaların otobüs seferleri fiyatları bilgisini karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz.

Yıldız Sarayı, Beşiktaş'taki Yıldız Camisi'nin karşısındadır. Abdülaziz tarafından 1866’da Mimar Sarkis Balyan’a yaptırıldı. Eski Saray, Topkapı ve Dolmabahçe'den sonra Osmanlı sultanlarının oturduğu dördüncü saray durumundadır. Topkapı Sarayı'nda olduğu gibi çeşitli köşklerden oluşur. Farklı dönemlerde Yıldız, Valide, Çit, Malta, Şale ve Büyük Mabeyn köşkleri yapıldı. Bunlara Abdülhamit zamanında Bahçıvanbaşı, Talimhane, Av, Küçük Mabeyn, Harem gibi köşkler eklendi.

Osman Hamdi Bey’in 1887-1888 yıllarında Suriye’de Sayda kazılarında krallar neokropolünde bulduğu 21 adet lahit içerisinde bulunan İskender lahiti MÖ  IV. yüzyılda yapılmıştır. İskender ile Darius arasında geçen savaş kabartma şekillerle anlatılmaktadır. MÖ IV. yüzyıla ait olan ağlayan kadınlar lahiti ise 18 adet ağlayan ve üzüntülü bayan figürünü ve iki yanda cenaze alayını canlandıran bir mermer lahittir. Müzenin ön yüzünün mimarisi bu lahitin yapılışına benzetilmiştir.

Erzurum otogarından yolculuğunuza hemen başlamak için Erzurum İstanbul otobüs seferleri kısmından biletinizi seçin ve hemen satın alın, karlı çıkın!

Erzurum İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Erzurum İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Erzurum İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Ağrı Kösedağı Turizm 110 TL
Patnos İtimat Turizm 120 TL
Iğdırlı Turizm 120 TL
Metro Turizm 120 TL
Dadaş Turizm 125 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Erzurum Hakkında
Nüfus:
766,729
Yüzölçümü:
25.330,90 km²
Plaka:
25
Telefon kodu:
(442)
Otogar:
Erzurum Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.