Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Denizli Konya Otobüs Bileti

Denizli Konya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 55,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 415 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa 42dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Denizli Konya arası giden otobüs firmaları ortalama 16 sefer düzenlenmektedir.

Denizli Konya otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Denizli Konya güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Denizli Konya seyahatinize başlamadan önce, Denizli ve Konya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Denizli ve Konya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Denizli Konya Otobüs Biletleri

 Denizli, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. Denizli’nin ülke içerisinde tanınmasını sağlayan özellikleri arasında horozu ve kendine özel tekstil ürünleri yer almaktadır. Coğrafi konum olarak, Ege ve Akdeniz böğleri arasında geçiş özelliği göstermektedir. Coğrafi konumuna bağlı olarak, “Aydın, Manisa, Muğla, Uşak ” illeri ile komşuluk içerisindedir. 

Denizli bu özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda eğitim açısından da önem taşıyan illerden biridir. Yaklaşık olarak elli bin kadar öğrenci nüfusuna ev sahipliği yapmaktadır. 
Denizli bağlı bulunduğu bölgeye bağlı olarak Akdeniz ikliminin özelliklerini yansıtmaktadır. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlıdır. Bununla beraber genel bitki örtüsü makidir. Ormanlar da Denizli ilinde geniş alan kaplamaktadır.

Konya, Türkiye’nin illerinden biri olup, İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Şehir, Türkiye’nin en büyük yüz ölçümüne sahip ilidir. Çevresine göre oldukça yükseltisi oldukça azdır. Düzlük arazilerinin bolluğu, tarım üretimi açısından şehri uygun hale getirmektedir.
Son zamanlarda gelişim gösterdiği alanlarda ülke ve dünya çapında tanınmasını sağlayan markalara ev sahipliği yapmıştır.
Şehir geçmiş dönemde halkın manevi önderliğini yapmış birçok ünlü düşünüre de ev sahipliği yapmıştır. 
Denizli üzerinden Konya’ya zaman kaybetmeden gitmek için Metro Turizm, Süha Turizm gibi otobüs firmalarının Denizli Konya otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden bulabilirsiniz.
 
  Denizli Hakkında
Nüfus:
963,464
Yüzölçümü:
11.804,19 km²
Plaka:
20
Telefon kodu:
(258)
Otogar:
Denizli Otogarı
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.