Konya Denizli Otobüs Bileti

Konya Denizli Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 60,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 415 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa 48dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 20 firma sefer düzenlemektedir. Konya Denizli arası giden otobüs firmaları ortalama 21 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Kontur Turizm firmasıdır.

Konya Denizli bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Konya Denizli bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Konya Denizli otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Konya Denizli Otobüs Biletleri

 Konya, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, yüzölçümü bakımından en büyük şehridir. Ülkenin en büyük göllerinden biri olan Tuz Gölü bu ilin sınırları içerisindedir. Ülkenin tuz üretimin büyük bir kısmı bu göl üzerinden sağlanmaktadır. Son zamanlarda kuruma tehlikesi ile karşı karşıya kalmasından dolayı canlandırma çalışmaları yapılmaktadır. Konya şehri, ülkenin tahıl ambarı olarak nitelendirilmektedir. Bunun nedeni il sınırları içerisinde tahıl tarımına uygun oldukça geniş çaplı bir birçok tarım arazisinin bulunmasıdır.

Bakıldığında şehir tarihi açıdan da oldukça değerlidir. Geçmişi boyunca Anadolu medeniyetlerine ev sahipliği yapmıştır. Belli dönemlerde Anadolu Selçuklu ve Karamanoğulları’na başkentlik yapmıştır. Bunun sonucunda da günümüzde bu iki döneme ait pek çok eser tarafından zengin bir görüntü oluşturulmaktadır. Konya ziyaretçilerinin seyahatlerini bitirmeden önce, kendine özgü mutfağının bir parçası olan etli ekmeği yerinde denemelerini tavsiye ederiz. 

Denizli, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Ege Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Şehir, nüfus olarak ülkenin en kalabalık on altıncı şehri olma özelliğini taşımaktadır. Denizli ili ülke içerisinde kendine has tekstil ürünleri ve horozu ile ünlüdür. Dünyanın sayılı noktalarından biri olarak gösterilen Pamukkale Travertenleri bu ilin sınırları içerisinde bulunup, her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlamaktadır. 
Denizli ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Tripolis Antik Kenti, Acıpayam Yazır Camii, Colossea Antik Kenti, Bayram Yeri Meydanı, Denizli Atatürk Etnograya Müzesi, Bağbaşı Kent Ormanı yer almaktadır. 
Konya üzerinden zaman kaybetmeden Denizli’ye gitmek için Star Batman, Isparta Petrol, Metro Turizm, Esadaş Turizm, Süha Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
Konya Denizli otobüs bileti mi aradınız? Konya Denizli otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Konya Denizli otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Isparta Petrol 60 TL
Ben Turizm 62 TL
Ak Aksu Turizm 65 TL
Esadaş 65 TL
Vangölü Turizm 65 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
  Denizli Hakkında
Nüfus:
963,464
Yüzölçümü:
11.804,19 km²
Plaka:
20
Telefon kodu:
(258)
Otogar:
Denizli Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.