Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
20 TL
Bilet Al
20 TL
Bilet Al

Burdur Antalya Otobüs Bileti

Burdur Antalya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 20,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 122 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 47dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Burdur Antalya arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Burdur Antalya otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Burdur Antalya otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Burdur Antalya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Burdur Antalya Otobüs Biletleri

 Burdur Antalya otobüs bileti mi aradınız? Burdur Antalya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Burdur Antalya arası yolculuğunuz 1 saat 45 dakika sürecektir. İki il arasında ki toplam mesafe 128 kilometredir. İki kentte Akdeniz Bölgesi'nde bulunmaktadır. İki il arasında sürekli bir hava dolaşımı bulunmaktadır. Antalya hakkında sizlere kısaca bilgi verelim. Antalya merkezinde gezerken gözünüze ilk çarpacak olan turunçgiller ağaçlarıdır. Kentin toprak olan her köşesinde bu ağaçlardan bulabilirsiniz. Cumhuriyet Meydanı'na indiğiniz vakit Yivli Minare sizi karşılayacaktır. Sonsuz mavilikteki deniz ve yeşilin birleştiği yerde mükemmel bir kaleiçi görüntüsü göreceksiniz. Kaleiçi tarihi evlerle dolu bir mekândır. Şimdilerde tarihi evlerin birçoğu restore edilip konak olarak kullanılmaktadır. Kaleiçi aynı zamanda Antalyalıların eğlence mekânı olarak da kullanılır. Birçok restoran ve balık evleri bulunur. Antalya kenti yaz aylarında gidilmesi gereken bir şehirdir. Antalya yaz aylarında ziyaret ediyorsanız tam bir tatil cennetidir. Şehir merkezinde Konyaaltı ve lara gibi bölgelerde denize girebilirsiniz. Konyaaltı bölgesinde çakıl plaj lara bölgesinde ise kum plaj hâkimdir. Antalya halkı yaz günlerini genel olarak bu sahiller de geçirmektedir. Plajlar da şemsiye ve şezlong hizmeti bulunmaktadır. Konyaaltı ve Lara bölgesi halk plajı olarak kullanılmak da olup yer yer şezlong ve şemsiye ücretsizdir. Ayrıca Lara bölgesinde piknik alanları da bulunmaktadır. Antalya kent merkezi yaz aylarında birçok turiste ev sahipliği yapar. Her milletten insanla karşılaşmanız mümkündür. Antalya nüfusu 2.000.000’nun üzerindedir. Yaz aylarında gelen ziyaretçilerle birlikte şehir nüfusu iki kat olur. Şehir 1990 yılından bu yana hızla gelişmiştir. Şehirde ki adet liman bulunmaktadır. Büyük liman şehrin girişinde küçük liman ise Kale içinde yer almaktadır. Merkez de bulunan Kale içinin girişinde saat kulesi görürüz. Ardından içeri de kesik minare ismi verilen yapıyı görürürz. Bu tarihi yapı Bizans dönemine aittir. Kenti görmek için hemen bir bilet edinmelisiniz. Burdur Antalya otobüs biletleri aldıysanız sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Burdur Antalya otobüs bileti mi aradınız? Burdur Antalya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Burdur Antalya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 20 TL
Öz Elbistan 20 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Burdur Hakkında
Nüfus:
16,597
Yüzölçümü:
7.134,95 km²
Plaka:
15
Telefon kodu:
(248)
Otogar:
Burdur Otogarı
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.