Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Balıkesir Kastamonu Otobüs Bileti

Balıkesir Kastamonu Arası

En Ucuz Sefer
-
Balıkesir - Kastamonu Arası Kaç Km
668 km
Balıkesir - Kastamonu Arası Kaç Saat
11sa 35dk
Günlük Sefer Sayısı
2
En Çok Sefer Yapan Firma
Sefer Yapan Firma Sayısı
0

Balıkesir Kastamonu Online Otobüs Bileti
Balıkesir Kastamonu otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Balıkesir Kastamonu güzergahı için arama yapın, Balıkesir - Kastamonu arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

** Koronavirüs tedbirleri kapsamında otobüs bileti satın alırken HES koduna ihtiyacınız olacağını hatırlatmak isteriz.

Balıkesir ve Kastamonu Şehirlerinde Ulaşım
Balıkesir ve Kastamonu şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Balıkesir Kastamonu seyahatinize başlamadan önce, Balıkesir ve Kastamonu hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Balıkesir - Kastamonu Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir - Kastamonu arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Balıkesir - Kastamonu otobüs bileti fiyatı en ucuz 0,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti tarafından satılmaktadır.

Balıkesir - Kastamonu arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Balıkesir - Kastamonu arasında günlük ortalama 0 firma 2 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları .

Balıkesir - Kastamonu arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Balıkesir - Kastamonu arası otobüs yolculuğu ortalama 11sa 35dk sürmektedir.

Balıkesir - Kastamonu arası uzaklık kaç km?

Balıkesir - Kastamonu arası karayolu ile 668 km'dir.

Balıkesir Kastamonu Otobüs Biletleri

 Balıkesir Kastomunu otobüs bileti mi aradınız? Balıkesir Kastamonu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Çatalzeytin, yüzölçümü 318 km2 olan Çatalzeytin ilçesi doğuda Sinop ili, güneyde Taşköprü, güneybatıda Devrekâni, batıda Bozkurt, kuzeybatıda Abana ilçeleri, kuzeyde de Karadeniz’le çevrilidir.

İlçe toprakları Karadeniz’e koşut olarak uzanan dar bir kıyı şeridi ile bunun güneyindeki dağlık kesimden oluşur. Kıyının ardında yükselen Küre Dağları’nın dar ve derin vadilerle parçalanmış, zor geçit veren bir yapısı vardır. Bu dağların yüksekliği 2.000 m’yi aşan tek doruğu olan Yaralıgöz Dağı’nın Türbekaya Tepesi (2.019 m) güneydeki Taşköprü ilçe sınırındadır. Öbür önemli yükselti Tomruk Dağı’dır (1.028). Başlıca akarsu Küre Dağları’ndan doğan Çatalzeytin Deresi’dir.

Kaynakları yetersiz olan ilçe nüfus yitirmektedir. Başlıca ekonomik etkinlik tarımdır. Ekime elverişli toprakları az olan ilçede mısır, buğday ve yem bitkileri yetiştirilir, hayvancılık yapılır. Başlıca hayvansal ürün süt ve kaşarpeyniridir. Halkın bir bölümü balıkçılık ve ormancılıkla uğraşır.

Çatalzeytin 1954’te ilçe yapıldı, ilçe merkezinin belediyesi de aynı yıl kuruldu. Kasaba ilçenin kuzeydoğu kesiminde, Çatalzeytin Deresi ağzında yer alır. Karadeniz Sahil Yolu kasabadan geçer. Kasaba il merkezi Kastamonu’ya 101 km uzaklıktadır. Hanönü Hanönü ilçesi kuzey, doğu ve güneyde Sinop ili, güneybatı ve batıda da Taşköprü ilçesiyle çevrilidir.

Eskiden Taşköprü’ye bağlı bir bucak olan Gökçeağaç 1990’da çıkarılan bir yasayla adı Hanönü biçiminde değiştirilerek ilçe yapıldı. Hanönü Belediyesi’nin kuruluş tarihi 1988’dir.

İhsangazi ilçesi doğuda Merkez ilçe, güneyde Çankırı ili ve Araç ilçesi, batıda gene Araç ilçesi, kuzeyde de Daday ilçesi ve gene Merkez ilçeyle çevrilidir. Eskiden Merkez ilçeye bağlı bir bucak olan İhsangazi 1987’de çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı. İhsangazi Belediyesi’nin kuruluş tarihi 1968’dir. 

  Balıkesir Hakkında
Nüfus:
1,162,761
Yüzölçümü:
14.472,73 km²
Plaka:
10
Telefon kodu:
(266)
Otogar:
Balıkesir Otogarı
  Kastamonu Hakkında
Nüfus:
207,045
Yüzölçümü:
13.157,98 km²
Plaka:
37
Telefon kodu:
(366)
Otogar:
Kastamonu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.