Yolcu Sayısı
1

Atakum otobüs bileti

En popüler Atakum otobüs rotaları

Atakum otobüs bileti fiyatları, Atakum otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Atakum otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
BeşikdüzüAtakum210 TL68
KocaeliAtakum300 TL23
İzmitAtakum300 TL23
ÜnyeAtakum100 TL20
AfyonkarahisarAtakum600 TL17

Atakum otobüs biletleri


Atakum, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Samsun iline bağlı kendine özgü ilçelerden biridir. Tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken Atakum ilçesine karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin farklı noktalarından Samsun - Atakum otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz otogar üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak Atakum ilçesi ya da diğer ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden en uygun Atakum otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
Samsun - Sinop karayolu üzerinde olan Atakum, tatil severlerin mutlaka görmesi gereken doğal güzellikleri barındıran yerlerin başında bulunuyor. Şehir merkezine 5 km mesafeden başlayan şehirde, belde olarak kullanılan geniş araziler mevcuttur. Samsun ilinin diğer şehirlerine oranla bakıldığı zaman daha çok şehirleşme yapılaşmasının mevcut olduğu rahatlıkla görülüyor. Atakum'un nüfusu 2004 yılına göre 63.712'dir. 2010 nüfus sayımına göre 123.904 olarak belirlenmiştir. Aklınızda Bulunsun Şehir içi ulaşım araçlarını kullanarak Atakum şehrine yolculuk çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. İstanbul’dan yapacak olan kişiler için tam olarak 8 saat sürerken, Bursa 8 saat 15 dakika, Ankara 4 buçuk saat, Samsun 5 dakika, İzmir’den ise 11 saat sürmektedir. Ulaşım için aynı zamanda havalimanları da tercih edilebilir. Hem denizi hem de Atakum'u izlemek ve şehrin ambiyansına katılmak isteyenler için en önemli şehirleri arasında bulunuyor. İklime göz atacak olursak her ne kadar yaz aylarında sıcaklık artış gösterse de hafif rüzgâr esintisini de hissedebileceksiniz. Samsun ili Atakum şehrine 5 dakika uzaklıkta olduğu için Samsun’da merak ettiğiniz pek çok yerleri de görmeye başlayabilirsiniz. Lezzet yönünden de farklı balık ve sebze yemekleri ile karşılaşıp son derece memnun olarak masanızdan kalkacaksınız. Çünkü zengin bir yemek kültürü var.
Türkiye’nin herhangi bir noktasından Atakum otobüs bileti satın alarak Samsun Otogarına giriş yaptığınızda, “Kurtuluş Yolu ve Tütün İskelesi, Onur Anıtı, İlk Adım Anıtı, Amisos Tepesi, Saat Kulesi ve Saathane Meydanı, İstiklal (Çiftlik) Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, Bandırma Vapuru ve Milli Mücadele Açık Hava Müzesi, Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Gazi Müzesi, Havza Atatürk Evi Müzesi, Samsun Kent Müzesi, Sadi Tekkesi Kuvay-i Milliye Müzesi, Alaçam Mübadele Müzesi, Ladik Gölü, Simnet Gölü, Tekkeköy Mağaraları, Vezirköprü Şahinkaya Kanyonu, Nebiyan Dağı, Kirazlık Adası, Aktaş Yaylası, Ladik Yaylası, Samsun Hayvanat Bahçesi, Mert Plajı ve Su Parkı, Samsun Teleferik Tesisleri, Ladik Akdağ Kayak Merkezi, Alaçam, 19 Mayıs, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, Ladik, İlkadım, Kavak, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme” gibi şehrin ve Atakum ilçesinin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
En Uygun Atakum Otobüs Bileti
Günümüzün gelişen karayolu ulaşım ağı sayesinde ülkemizin hemen her noktasına kolaylıkla ulaşım sağlamak mümkün hale gelmiştir. Özellikle Karadeniz Bölgesinde faaliyet gösteren otobüs firmaları başta olmak üzere çok sayıda otobüs firması da Samsun üzerine seferler düzenlemektedir. Atakum otobüs bileti fiyatı; seyahat edeceğiniz tarih, seçeceğiniz otobüs firması, otobüs imkanları gibi farklı etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak her zaman ve Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman NeredenNereye.com üzerinden en uygun Atakum otobüs biletini online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr