Yolcu Sayısı
1

Araklı otobüs bileti

Araklı Otobüs Bileti

En popüler Araklı otobüs rotaları

Araklı otobüs bileti fiyatları, Araklı otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Araklı otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
HopaAraklı20 TL20
AnkaraAraklı500 TL17
ArhaviAraklı145 TL14
FatsaAraklı230 TL14
ArdeşenAraklı120 TL14

Araklı otogarı

  • Araklı(462) 721 5861

Araklı otobüs biletleri

Karadeniz bölgesinin en hırçın dalgalarının kıyısına vurduğu son derece şirin bir ilçe olan Araklı hakkında merak edilen , en çok sorulan soruların cevaplarını sizler için araştırmaya başlıyoruz.

Özellikle Trabzon’a yapılan yeni havalimanı projesi ile daha çok turist geleceğini düşündüğümüz zaman Araklı ziyaretini gerçekleştirecek olan okuyucularımızın merak ettiği veya bilgi sahibi olmadığı yerler hakkında bilgiler sunalım.

Öncelikle bu ilçenin tarihi geçmişi hakkında herhangi bir bilgiye rastlanmaması ilk dikkat çeken detayı. Araklı ilçesinde tarihe dair hiçbir eserin bulunmaması buraya tarihi yapıların meraklılarının ilgisini çekme başarısı gösterememiş. Ancak doğa harikası olarak gezilmesi gereken yerlerin başında gelen bu ilçemizde ilk olarak Mahura Bereketli su kaynağı olarak adlandırılan yerleri sizlere öneriyoruz. Hastalıklar konusunda şifalı olduğunu söylenen ve birçok hastalığa iyi geldiği iddia edilen bu sulardan sizler de faydalanmak isterseniz tek yapmanız gereken Araklı ilçesine 9 km mesafede bulunan bu sulara gitmek olacaktır. Kalecik kalesi ise sizlere bir başka önerimiz. Özellikle tarihi dokusunun bulunmamasından bahsettiğimiz bu ilçede kalenin ne işi var diyenleriniz çıkacaktır. Ancak bu tarihe tanıklık eden kalelerden değil.İşte sahilin hemen dibinde bulunan bu Kalecik kalesi sizlere son derece güzel bir manzara sunan bir güzellik. İçerisinde bulunan yeme içme alanlarında da eğlenceli dakikalar geçirme fırsatı elde edeceğiniz zaman Araklı gezilmesi gereken yerlerin başlında gelen bir ilçemizdir. Araklı otobüs bileti alımı için neredennereye.com


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr