Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Antalya Balıkesir Otobüs Bileti

Antalya Balıkesir Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 85,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 506 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 11sa 22dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Balıkesir arası giden otobüs firmaları ortalama 14 sefer düzenlenmektedir.

Antalya Balıkesir otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Antalya Balıkesir güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Antalya Balıkesir seyahatinize başlamadan önce, Antalya ve Balıkesir hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Antalya ve Balıkesir şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Antalya Balıkesir Otobüs Biletleri

 Antalya Balıkesir otobüs bileti mi aradınız? Antalya Balıkesir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Antalya Balıkesir otobüs biletleri satın alabilmek için sitemize giriş yapmanız yeterlidir. İki il arasındaki seyahat süresi yaklaşık olarak 6 saat 20 dakikadır. Antalya Balıkesir şehirleri arası yolculuk 510 kilometredir. Yolculuk süresi zarfında 2 defa mola verilecektir. Her mola 30 dakika olarak uygun görülmektedir. Varacağınız nokta olan Balıkesir Marmara bölgesinde yer alır. Şehrin aynı zamanda Ege Deniz'ine kıyısı vardır. Türkiye'nin en kalabalık on yedinci kenti olarak geçmektedir. Tarihte Karesi ve Misya isimleri verilmiştir. Osmanlı egemenliğine geçmesi ile birlikte günümüze kadar Balıkesir olarak kalmıştır. Balıkesir kentine gidip mutlaka görmeniz gereken yerler vardır. Kozak yaylası bunların başında gelir. Doğa ile iç içe olan yaylada 5 milyonu geçik ağaç bulunmaktadır. Bölge oksijen bakımından en yüksek bölgedir. Cunda adası Balıkesir kentinin sahip olduğu adeta cennet gibi tabir edilen yerdir. Deniz ve yeşilin birleştiği yerdeki ada adeta bir huzur deposu özelliğini taşır. Cunda Adası her yıl milyonlarca turisti ağırlamaktadır. Özellikle yabancı turistten çok rağbet görmektedir. Agia Paraskevi Manastırı kentin tarihi bir bölümüdür. Bu tarihi manastır Çamlık Koyunun karşısında bulunmaktadır. Balıkesire gidildiğinde kısa süreliğine dahi olsa görülmesi gereken bir yapıdır. Balıkesir Kazdağı Milli parkı Edremit ilçe sınırında bulunsa da Balıkesir kentine ait bir yapıdır. Müthiş bir tarihi yansıtan bu yapıyı görmelisiniz. M.Ö. 2000 yıllarına dayandığı düşülen birçok tarihi kalıntı bulunmaktadır. Balıkesir’e gelip de meşhur höşmerim tatlısını yemeden gitmek olmaz. Evliya Çelebininde Seyahatname de bahsettiği bu lezzet kentin simgesi haline gelmiştir. Höşmerim tatlısı 500 yıldan bu yana yapılmaktadır. Bu şehirde yenilecek yiyecekler arasında meşhur ayvalık tostu ve susurluk ayrını bulunmaktadır. Bu iki lezzeti birçok şehirde bulsak da Balıkesir de farklı bir tadı vardır. Adana Balıkesir yolculuğunuzun bittiği zaman terminalde hemen bir bardak susurluk ayranı ve yanına ayvalık tostu bulabilirsiniz. Antalya Balıkesir seyahatiniz için şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Balıkesir Hakkında
Nüfus:
1,162,761
Yüzölçümü:
14.472,73 km²
Plaka:
10
Telefon kodu:
(266)
Otogar:
Balıkesir Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.