Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
75 TL
Bilet Al

Balıkesir Antalya Otobüs Bileti

Balıkesir Antalya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 506 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 11sa 20dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Balıkesir Antalya arası giden otobüs firmaları ortalama 14 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Isparta Petrol firmasıdır.

Balıkesir Antalya otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Balıkesir Antalya güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Balıkesir Antalya seyahatinize başlamadan önce, Balıkesir ve Antalya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Balıkesir ve Antalya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Balıkesir Antalya Otobüs Biletleri

Balıkesir Antalya otobüs bileti mi aradınız? Balıkesir Antalya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Balıkesir, Türkiye’nin illerinden biridir, bununla birlikte şehir aynı zamanda ülkenin en kalabalık on yedinci şehridir. Balıkesir’e dair güzel bir özellik olarak, şehrin hem Marmara Denizi’ne hem de Ege Denizi’ne kıyısı bulunmaktadır. Tüm Türkiye düşünüldüğünde ise Balıkesir’in bu özelliğine sahip olan yalnızca altı şehir bulunmaktadır. Coğrafi olarak, Bursa, Kütahya, İzmir, Çanakkale illeri komşudur. Tarihte genellikle Misya ve Karesi adlarıyla bilinen Balıkesir yöresi, zamanla Roma, Bizans, Anadolu Selçuklu, Karesi Beyliği ve Osmanlı egemenliğinde kalmıştır. Balıkesir son zamanlar saklı kalan doğal güzellikleri ile daha bilinir hale gelmiştir. Bu özelliklerinden dolayı tarihi boyunca eski batı medeniyetlerinin gözde şehirlerinden biri olmuştur. Akdeniz iklimini yansıtan bir iklimi vardı, fakat yazları Akdeniz iklimin tam olarak etki gösterdiği noktalardaki gibi aşırı derecede kurak geçmemektedir.
Antalya, Türkiye’nin güney kısmında yer alan şehir, plaj turizmi açısından iklimi ile tarihi zenginliği ve hizmet anlayışı ile biçilmiş kaftandır. Akdeniz ikliminin karakteristik özelliklerini taşıyan şehirde yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı geçmektedir. Bu özelliği tarım alanında da gelişim göstermesine olanak sağlamıştır.
Balıkesir üzerinden Antalya’ya zaman kaybetmeden geçmek için otobüs biletinizi Isparta Turizm, Uludağ gibi firmalarla çalışan www.neredennereye.com üzerinden alabilirsiniz.
Balıkesir Antalya otobüs bileti mi aradınız? Balıkesir Antalya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Balıkesir Antalya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Isparta Petrol 75 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Balıkesir Hakkında
Nüfus:
1,162,761
Yüzölçümü:
14.472,73 km²
Plaka:
10
Telefon kodu:
(266)
Otogar:
Balıkesir Otogarı
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.