Yolcu Sayısı
1

Akhisar otobüs bileti

Akhisar Otobüs Bileti

En popüler Akhisar otobüs rotaları

Akhisar otobüs bileti fiyatları, Akhisar otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Akhisar otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
SusurlukAkhisar25 TL54
BalıkesirAkhisar110 TL30
BayrampaşaAkhisar395 TL30
EsenlerAkhisar395 TL30
İstanbulAkhisar395 TL30

Akhisar otogarı

  • Akhisar(236) 412 30 32

Akhisar otobüs biletleriAkhisar, Türkiye'nin Ege Bölgesi'nde bulunan Manisa iline bağlı bir ilçedir. Şehir merkezinde on dört, kırsalda doksan altı mahallesi bulunan Akhisar, 174.850 kişilik nüfusu ile Manisa'nın il merkezi dışında nüfusu en yüksek, Türkiye'nin ise yüz otuz sekizinci nüfusu en yüksek ilçesidir. Orta Gediz Havzasında bulunan Akhisar Ovası üzerinde kurulu olan şehir, güneyde Gölmarmara, güneybatıda Saruhanlı, batıda İzmir'in Aliağa ilçesi, kuzeyde Balıkesir'in Sındırgı ilçesi, kuzeybatıda Kırkağaç ve Soma, doğusunda ise Gördes ile komşudur. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Manisa - Akhisar otobüs bileti satın alarak beldeye karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Akhisar Otogarı üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz Otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerine Akhisar ve diğer ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. En uygun Akhisar otobüs biletlerini istediğiniz zaman NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Ege Bölgesinin nadide ilçelerinden Akhisar’a yolculuk için ihtiyacınız olan şey valiz hazırlamak ve Akhisar otobüs bileti almak. Manisa iline bağlı küçük ve sevimli bu ilçeye gitmek için yılın her döneminde ziyaret amaçlı Akhisar otobüs bileti satın alınıyor.

İlçe, İstanbul-İzmir karayolu üzerinde bulunuyor. Bu nedenle Akhisar’a en çok uğranılan destinasyonlar İstanbul, İzmir, Bursa ve diğer çevre illerdir. Bulunduğunuz lokasyonu seçtikten sonra gideceğiniz tarih ile birlikte Akhisar’a giden tüm otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Metro, Ulusoy gibi otobüs firmaları Akhisar’a sefer düzenlediği gibi İstanbul-İzmir karayolunu kullanan tüm otobüs firmaları ile aktarmalı olarak beldeye ulaşım sağlanabilir. Aktif olarak güncellenen site alt yapımız sayesinde Akhisar otobüs bileti hakkında en yeni bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca otobüs firmanızın araç özelliklerini görebileceğiniz Neredennereye.com’da en ucuz Akhisar otobüs biletini de satın alabilirsiniz.

İzmir’e çok yakın olması nedeni ile çok fazla turistik gezinin düzenlendiği ilçe olan Akhisar, son dönemlerde oldukça popüler hale geldi. Ege’nin oldukça derin bir tarihi olduğunu biliyoruz. Hititler, Lidyalılar, Romalılar ve Bizanslılar gibi birçok medeniyete sahip olan bu bölgede antik kalıntıların yoğunluğu oldukça fazladır. Bu bölgede yer alan kalıntılardan sadece bir tanesidir. Diğer antik kalıntılara göre biraz daha iyi korunmuş olarak günümüze geldiği için oldukça fazla ziyaretçi gelmektedir. Bu şehrin Milattan önce 8. Yüzyıllarda kurulduğu varsayımına varılmıştır.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından Akhisar otobüs bileti satın alarak Manisa Otogarına giriş yaptığınızda, “Kurşunlu Kaplıcaları, Manisa Muradiye Camii, Urganlı Kaplıcaları, Sart Antik Kenti, Salihli Artemis Tapınağı, Gökköy, Divlit Yanardağı, Kuladokya Kula Peri Bacaları, İvaz Paşa Cami, Spil Dağı Milli Parkı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Akhisar Otobüs Seferleri

Günümüzde Manisa Otogarı üzerinden Akhisar ulaşımı sağlayabileceğiniz firmalar arasında, “Metro Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm, İzmir Turizm, Ulusoy Turizm, Isparta Petrol, Vangölü Turizm, Şanlıurfa Astor, Salihli Güven Turizm, Villa Seyahat, Köksallar Turizm, Iğdırlı Turizm, Varan Turizm, Esadaş Turizm, Öz Erciş Seyahat, ATS Turizm, Balıkesir Uludağ, Nilüfer Turizm, Adıyaman Ünal Turizm, Lider Doğu Anadolu Turizm, Güney Lüks Adana Seyahat” gibi otobüs firmaları yer alıyor.

Akhisar Otobüs Biletini Nasıl Alabilirim?


En ucuz Akhisar otobüs biletini Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Yalnızca sitemiz, NeredenNereye.com web adresini ziyaret edin. Varış noktası olarak Akhisar seçtikten sonra gitmek istediğiniz tarihi belirleyerek bilet araması yaptığınızda, akıllı bilet arama motoru en uygun fiyatlı Akhisar otobüs biletlerini sizin için listelenecektir. Kendinize en uygun otobüs firmasının Akhisar otobüs biletini satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr