Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Rize Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Şehre sefer düzenleyen 30’a yakın firmanın otobüs bileti fiyatları arasında kolayca seçim yapmak için aramanızı Neredennereye’de yapabilirsiniz. Sitemizde tüm firmaları ve sundukları fiyatları bir arada aynı sayfada listelersiniz. Bunun için arama kısmındaki kutucuklara seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara demeniz yeterli. Karşınıza gelen ekrandan seçiminizi yaparak biletinizi hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Yemyeşil ormanlara sahip Rize; Karadeniz’in doğal güzellikleri ile ön plana çıkan bir şehridir. Dereleri, dik yamaçları, asırlık ağaçları, yaylaları, dağları ve gölleri ile özellikle doğa turizmi için önemli bir noktadır. Rize’de bulunduğunuz sürede şehirde görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Aksu gölleri, Ambarlı Yaylası, Aşıklar Köprüsü, Ayder Yaylası, Ciha Kalesi, Kaçkar Dağı. Anzer yaylası tüm ülkde burada üretilen bal ile tanınmaktadır. Az miktarlarda üretilen bu bal lezzeti ve iyileştirici özellikleri ile yüksek fiyatlara satın alınabilmektedir. Önemli kara yolu bağlantıları üzerinde bulunmasından dolayı şehir kolay ulaşılabilir bir konumdadır. Seyahat edeceğiniz firmaya karar verirken; firma hakkında bilginiz yoksa veya ilk defa seyahat edecekseniz yolcu yorumlarını okuyabilirsiniz. Seyahatlerinde sitemizden aldıkları biletleri kullanmış olan müşterilerin kendi görüşleri ile firmalar ve hizmetleri hakkındaki yorumları size bu konuda yardımcı olacaktır. Ayrıca siz de seyahatinizin ardından dilerseniz kendi yolculuk deneyiminizle ilgili yorumunuzu sitemizde paylaşabilirsiniz. Tüm bilet işlemleriniz dilediğiniz an pratik bir şekilde gerçekleştirmek için ise mobil uygulamamızı da kullanmanız mümkün. AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.
"Öneri" Misafir
Birçok yerde hız sınırına dikkat edilmiyor. Örneğin, yerleşim merkezlerinde, yaya geçidi olup da 50 km/h ile sınırlanmış yollarda 90 - 100 km/h hızla geçiliyor.
Genelde memnunum, bir dahaki sefere de Metro'yu seçeceğim.
"Sürekli Durduk" Misafir
heryerde durduk. Resmen belediye otobüsü gibiydi bir daha asla sahil turizmi tercih etmiyeceğiz...
"Metro Turizm" Misafir
Yolcuya musteriye saygi sıfır oyle insanlar calustikca o firmada musteri kaybeder hostlarinizi duzgun insanlar seçin
"" Misafir
Servis ikram kalitesi hiç iyi değil on dört saat yoLculukta iki servis oluyor bir saatlik yola gittiğimizde bile bir kez servis yapılıyor hiç memnun kalmadım tv si yok bu metronun nedense bu çok büyük bir eksiklik hiç memnun kalmadım
"Sefer Saati Değişikliği" Misafir
Yolculuktan çok memnun kaldığımı söyleyemem. Saat 13'deki otobüs biletimi bilgim dışında 12:30'a almışlar ve benim bundan 12:35'de haberim oldu. Doğal olarak otobüse yetişmek için bayağı stres yaşadım.
"Egitim sart" Misafir
Degerli sahil seyehat kuruculari
cok sukur ki samsuna yolculugumuz sagsalim vardik.lakin her ilceye heryere ugramasi ve ugradigi yerlerde 5-10 dk yerine daha uzun sureli kalmasi arabada sigara icilmesi soforun ve surekli yuksek sesle konusmasi yanindaki arkadasiyla ve surekli telefon gorusmesi yapmasi olumsuz ornektir.Resmen kazaya davetiyedir.
Bilgilerinize sunar daha iyi bir hizmet kalitesi icin ümid ederimki yorumumu dikkat alirsiniz
"Kötü" Misafir
hayatımda bu kadar kötü bir yolculuk geçirmedim araç çok eskı zangırzangır tıtrettı yolcuları,şöför yanlış ıstıkamete hareket ettı zamanında kalkmadı rize trab. arasını 1.5 saatte gıttık yolcuları alımlarda unuttu ,yolcuları bekletmek ıstedı ama sesımı yukselttım hem geç kaldınız hemde unuttuğunuz yolcuyu bu kadar ınsana bekleteceksınız dedım.molayı çok ta ıyı bır yerde vermedı rize Bayburt arasındaki mola verılmedı namazlarımızı kılamadık.benzınlıkte mola verıldı sadece ufak bır market ve lavoba dışında hıç bır şey yoktu böyle bır yerde yarım saat mola verılmesı benı kızdırdı bır taksı çağırtıp yoluma oyle devam ettım kısaca çok kötü bır yolculuktu,muavın de şöferde çok acemıydı daha esadaşla yolculuk yapacağı mı sanmıyorum
"Memnuniyetsizlik" Misafir
beklenilen konfor ve servis hizmeti yok
"Geç varış" Misafir
varış saati dışında her şey gayet güzel memnun kaldık. Fakat orada varış saati 2 saat 30 dk görünürken 4 saate yakın bir sürede Rize'den Gümüşhane'ye varıldı.En azından bu kadar yakın bir mesafede çok sık mola verilmemesi gerekiyor. Sık mola verilmesinden ve bundan dolayı gideceğimiz yere geç varılmasından memnun kalmadık.
"Süre" Misafir
Yolculuk süresi 11saat yazmasına rağmen 14,5 saat sürdü. Doğru bilgi verilebilir.