Ordu Otobüs Bileti
Ordu Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Metro Turizm Ordu Otobüs Seferleri

Metro Turizm Ordu Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
452
423 85 85
452
741 31 72
452
641 50 59
452
761 33 44
Otogar
452
233 16 87 - 233 13 07
452
323 55 55 - 323 57 74

Metro Turizm Ordu otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Ordu otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm Ordu online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Metro Turizm Ordu otobüslerinin bilet fiyatları ve nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm firmasının 6 Ordu şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Ordu otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Metro Turizm firmasının Ordu otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Metro Turizm firmasının Ordu ve çevresinde 6 şubesi bulunmaktadır.

 

Metro Turizm Ordu Otobüs Seferleri
100 üzerinden
60Puan
30%
13%
14%
10%
32%
Toplam Yorum Sayısı (11)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Sigara" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

kaptan sigara içti
"Memnuniyet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Sadece az film var tvde diğer herşey harikaydı
"Hatalı bagaj teslimi" Misafir   Bu uygulamanızdan henüz haberim oldu. Yolculuğumuz genel manada iyi geçti ancak Ankara'ya ulaştığımızda Çalışkanlar Petrol olarak bilinen yerde bagaj teslimatını özensiz dikkatsiz ve kontrolsüz yapan görevli bir başkasına ait çantayı ben çocuğumla ilgilenirken bırakmış ve arkalarından bağırmama rağmen otobüs oradan ayrılmıştır . Bu durumda benim bagajım otobüste gitmiş bende başkasının bagajıyla eve gitmek zorunda kaldım. AŞTİ Metro yazıhanesini aradığımızda gelip bagajımızı alabileceğimizi söylediler. biz biraz tepki gösterince bagajı evimize en yakın metro yazıhanesine getirdiler ve ancak orada bizdeki başkasına ait bagajla değiştirme imkanımız oldu. O gün, gün boyu yetkililerden teslimatı gerçekleştirmek için haber bekledim ve bütün bir günüm boşa geçti. Bagaj teslim fişini kontrol etmeyen lakayt bir görevlinin ihmali tüm bunlara sebep olmuştur. Yetkililerin anlatılan konu ile ilgili olarak uyarılması gerekmektedir.
"Selam" KÜBRA AKSU   ben 05/04/2009 tarihinde ordu'dan istanbul'a kumbası şubenizden otobuse bindim kumbası personellerinden çok memnun kaldım güleryüzlü ve çok saygılılar hepsine ilgisi için teşekkür ederim..
"şikayet" Özcan ÖZEL   27.03.2009 günü Ankara'dan Ordu'22:00 7724 sefer sayılı 06 FY 790 plakalı otobüs ile yolculuk yaptım. Her seferinde memnun kaldığım servis hizmetinden bu kez hiç ama hiç memnun olmadım. Özellikle muavin arkadaşın kaba tavırlarını böyle büyük bir aileye hiç yakıştıramadım. TEŞEKKÜRLER.
"En iyi firma" ilyas karademir   sahil bölgesinde en iyi firma
"şikayet" seçkin yetim   02/10/2008 tarihine 9152 sefer sayılı otobüse 35-36 nolu koltuktan bilet almıştım fakat bu otobüsün şoförü otogarda beni almadan bırakıp gitti. küçük bir çocuğum vardı, o çocukla oralarda o akşam perişan olduk. orada çalışanlar son derece kötü davranışlar sergiledi ve oradaki bütün insanlar bize bakıyordu. bu olay firmanız adına kötü bir örnek değil midir? o akşam benim biletim yandı bu hareketlerinden dolayı metro şirketini şiddetle kınıyorum ve bir daha binmek mi? asla
"Bilet yok denilmesinden hoşlanmıyorum niçin ek sefer konulmuyor" miktat kara kaya   olağanüstü durumlarda mesela bayram arefelerinde biletiniz olmayabilr lakin hiç mihnetiniz yokmuş gibi bizim arabalar dolu ben ne yapayım laflarınızdan gıcık kapıyorum
"Erken bilet satışı hakkında" ihsan taş   ordudan 4 eylül tarihi için izmir bileti almak istiyorum daha site açılmadı diyorlar bunu anlamak çok zor erken açılmasında şirket için ne mahsur var vatandaşın sıkışarak bilet araması çokmu hoş siteyi açın biletimizi alalım 20 gün sonrası için bilet alamamak anlamsız