Ordu Otobüs Bileti
Ordu Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Metro Turizm Ordu Otobüs Seferleri

Metro Turizm Ordu Otobüs Seferleri

Metro Turizm Ordu Şubeleri

Şube
Telefon
423 85 85
741 31 72
641 50 59
761 33 44
Otogar
233 16 87 - 233 13 07
323 55 55 - 323 57 74

Metro Turizm Ordu otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz Ordu otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm Ordu online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Metro Turizm Ordu otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm firmasının 6 Ordu şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Ordu yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Metro Turizm firmasının Ordu otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Metro Turizm firmasının Ordu ve çevresinde 6 şubesi bulunmaktadır.

 

100 üzerinden
70Puan
33%
17%
25%
17%
8%
Toplam Yorum Sayısı (13)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Metro turzm ordu sube" Misafir
şube çalışanı arkadaşımızın 1 ini çok kaba buluyorum kulağı çekilmeli bence
"Geç Kalktı" Misafir
21.30 bileti aldım internetten ofise gittiğimde otobüsünün 22.30 hareket edecek dediler.
"Metro Turizm" Misafir
Araçta tv, usb, klima vs çalışmıyor sadece arada otomatik parfüm:), ikram ve servis kalitesinden hiç bahsetmiyorum. Allaha emanet bir yolculuktu, teşekkürler.
"Metro turizm yine yapacağını yaptı" Misafir
Nereden nereye sisteminden bilet aldıktan sonra Fatsa'dan otobüse binmemiz gerekti. Firmanın 444 lü genel merkezini aradık. Otobüse Fatsa otogardan bineceğimizi bizi oradan almalarını söyledik.sisteme kaydettiler bizi. Ancak otobüs saati geldiğinde otobüsün bizim için otogara giremeyeceğini,bize 10 tl taksi ücreti odememiz karşılığında taksiyle otogarın karşısındaki ışıklardan otobüse bindirebileceklerini söylediler. aksi halde bileti fatsadan almadığımız için otobüse binemeyeceğimizi söylediler. taksi çağırdılar ücretini ödeyerek otobüse bindik. genel merkezlerini arayarak şikayet ettik, ancak ortalama 8 gündür bekliyoruz bi sonuç alamadık.
"Sigara" Misafir
kaptan sigara içti
"Memnuniyet" Misafir
Sadece az film var tvde diğer herşey harikaydı
"Hatalı bagaj teslimi" Misafir
Bu uygulamanızdan henüz haberim oldu. Yolculuğumuz genel manada iyi geçti ancak Ankara'ya ulaştığımızda Çalışkanlar Petrol olarak bilinen yerde bagaj teslimatını özensiz dikkatsiz ve kontrolsüz yapan görevli bir başkasına ait çantayı ben çocuğumla ilgilenirken bırakmış ve arkalarından bağırmama rağmen otobüs oradan ayrılmıştır . Bu durumda benim bagajım otobüste gitmiş bende başkasının bagajıyla eve gitmek zorunda kaldım. AŞTİ Metro yazıhanesini aradığımızda gelip bagajımızı alabileceğimizi söylediler. biz biraz tepki gösterince bagajı evimize en yakın metro yazıhanesine getirdiler ve ancak orada bizdeki başkasına ait bagajla değiştirme imkanımız oldu. O gün, gün boyu yetkililerden teslimatı gerçekleştirmek için haber bekledim ve bütün bir günüm boşa geçti. Bagaj teslim fişini kontrol etmeyen lakayt bir görevlinin ihmali tüm bunlara sebep olmuştur. Yetkililerin anlatılan konu ile ilgili olarak uyarılması gerekmektedir.
"Selam" KÜBRA AKSU
ben 05/04/2009 tarihinde ordu'dan istanbul'a kumbası şubenizden otobuse bindim kumbası personellerinden çok memnun kaldım güleryüzlü ve çok saygılılar hepsine ilgisi için teşekkür ederim..
"şikayet" Özcan ÖZEL
27.03.2009 günü Ankara'dan Ordu'22:00 7724 sefer sayılı 06 FY 790 plakalı otobüs ile yolculuk yaptım. Her seferinde memnun kaldığım servis hizmetinden bu kez hiç ama hiç memnun olmadım. Özellikle muavin arkadaşın kaba tavırlarını böyle büyük bir aileye hiç yakıştıramadım. TEŞEKKÜRLER.
"En iyi firma" ilyas karademir
sahil bölgesinde en iyi firma