İzmir Otobüs Bileti
İzmir Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Lüks Mersin İzmir Otobüs Seferleri

Lüks Mersin İzmir Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
232
472 10 59

Lüks Mersin İzmir otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz İzmir otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Lüks Mersin İzmir online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Lüks Mersin İzmir otobüslerinin bilet fiyatları ve nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Lüks Mersin firmasının 1 İzmir şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Lüks Mersin otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken İzmir otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Lüks Mersin firmasının İzmir otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Lüks Mersin firmasının İzmir ve çevresinde 1 şubesi bulunmaktadır.

 

Lüks Mersin İzmir Otobüs Seferleri
100 üzerinden
66Puan
41%
16%
8%
5%
30%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Lüks mersin " Misafir   Cok kötü yolculuk gecirdim tv arızalı internet bağlantısında problem var hic memnun kalmadım acıkcası
"Yolculukla ilgili" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Bizi 2. veya 3. sınıf bir araçla yolculuk etme zorunluluğunda bıraktılar. Asıl araç arızalanmış haber verme gereği bile duymadılar. Lüks Mersine ait olmayan kiralık bir otobüsle işinize gelirse edasında bir yolculuk yapmak zorunda bıraktılar. Bir daha Lüks Mersini tercih edeceğimi sanmıyorum.