Lüks Erzincan Seyahat Erzincan Otobüs Seferleri

Lüks Erzincan Seyahat
 
 

Lüks Erzincan Seyahat Erzincan Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
446
214 78 78 - 214 79 79 - 223 10 81
446
511 22 60 - 511 20 45
446
611 20 41

Lüks Erzincan Seyahat

Otogar Peron No: 8-9 Erzincan
0446 214 78 78 - 214 79 79 - 223 10 81

“Seyahat etmenin en lüks yolu”

Lüks Erzincan Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Lüks Erzincan Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Doğu Anadolu Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden biri olan Erzincan’da kurulan Lüks Erzincan Seyahat, Türkiye’nin pek çok noktasına düzenli seferler gerçekleştiriyor. Özellikle misafirlerin değişen beklentilerine zamanında ve en uygun çözümleri geliştiren Lüks Erzincan Seyahat, bunun yanı sıra kaliteli ve güvenli hizmetiyle de tercih ediliyor. Misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Lüks Erzincan Seyahat, bu konuda bekleneni gerçekleştiriyor. Ulaşım sektöründe belirleyici ve referans marka olmak için yolunda emin adımlarla ilerleyen Lüks Erzincan Seyahat, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Misafirlerinin güvenliği için gerekli tüm tedbirli alan Lüks Erzincan Seyahat, misafir memnuniyetini ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmayı hedefliyor.

Yaşı tam olarak bilinmeyen Erzincan ili, pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış bir şehrimiz. Doğal güzellikleri ve tarihi kalıntılarıyla, görenleri etkisi altına almayı başaran bu şehirde yapılacak ve görülecek pek çok şey var. Sizde Lüks Erzincan Seyahat otobüs bileti satın alarak, bu güzel şehri keşfetme şansını yakalayabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak, uygun tarifelerden faydalanabilir ve ucuz bilet bulma imkânına sahip olabilirsiniz. 

Lüks Erzincan Seyahat’le Molalar

Yolculuğunuz esnasında sizlere pek çok hizmet sunan Lüks Erzincan Seyahat, misafirlerinin diğer ihtiyaçlarını da unutmuyor ve bu nedenle seyahat süresince kısa molalar veriyor. Lüks Erzincan Seyahat’in tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için özenle seçtiği dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;


Akdağ - Süray Tesisleri

Yozgat - Çoşkunlar Tesisleri

Su Şehri - Yüceller Tesisleri

Osmancık - Derindere Tesisleri

Düzce - A.K.B Tesisleri

İmranlı İşleyen Tesisleri

Akdağ Süray Tesisleri

Yozgat - Çoşkunlar Tesisleri

Ankara Terminal

Afyon - Kolaylı Tesisleri

Kula - Su Tesisleri

Lüks Erzincan Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, Lüks Erzincan Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Lüks Erzincan Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

 

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
72Puan
55%
10%
5%
0%
30%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" bar  
"Erkek yanı" Misafir   erzincandan sivasa gitmek için bayram dan 3 hafta önce bilet almıştım. otobüse bindikten sonra en ön koltuğun 2 kişiye satılmasıyla olaylar başladı yanımdaki koltuğun bir erkeğe verilmesiyle ki ben bayanım sinirler iyice gerildi. yazhane görevlisine söyleyince tamam abla ayarlarız dedi ve yarım saat ön koltuktakileri yerleştirmekle uğraştıktan sonra otobüs hareket etti. muavini çağırıp yer ayarlayacaktınız diye sorduğumda ise herkez gidecek kimseyi aşağı atamam diye bir azarlama işittim. bunun üzerine ulaştırma bakanlığına ait şubeleri aramaya başladım bu sefer adamı arka koltuklardan bir bayanla yer değiştirerek benim sakin olmamı istediler ama ne yazık ki ben bu ve buna benzer sorunları erzincan da ki bütün firmalarda yaşıyorum. ve çok eminim ki bu yazım onaylanmayacak
"Slm" Misafir   "mustafa ve bedir" abiye çok selam söylüyorum, erzincanımızın beyaz incisi 24dr 999 plakalı travego'ya slm ediyorum, yolunuz daima açık olsun
"Izmirden " serhat bağbozan   erzincana otobüs seferiniz varmı telefon numaranız kaçtır
"" gizem sanalp   Bize ailecek İstanbul'a Lüks Erzincan ile gittik. Çok memnun kaldık. Şimdi yine istanbul'a gitmemiz gerek. Acaba İstanbul'a 4 kişilik bilet 2 eylül de var mı?