Erzincan Otobüs Bileti
Erzincan Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Lüks Erzincan Seyahat Erzincan Otobüs Seferleri

Lüks Erzincan Seyahat Erzincan Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
446
214 78 78 - 214 79 79 - 223 10 81
446
511 22 60 - 511 20 45
446
611 20 41

Lüks Erzincan Seyahat Erzincan otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Erzincan otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Lüks Erzincan Seyahat online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Erzincan otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Lüks Erzincan Seyahat Erzincan şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Lüks Erzincan Seyahat otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Erzincan otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Lüks Erzincan Seyahat otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Lüks Erzincan Seyahat firmasının Erzincan ve çevresinde 3 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
72Puan
52%
10%
10%
0%
29%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Erkek yanı" Misafir   erzincandan sivasa gitmek için bayram dan 3 hafta önce bilet almıştım. otobüse bindikten sonra en ön koltuğun 2 kişiye satılmasıyla olaylar başladı yanımdaki koltuğun bir erkeğe verilmesiyle ki ben bayanım sinirler iyice gerildi. yazhane görevlisine söyleyince tamam abla ayarlarız dedi ve yarım saat ön koltuktakileri yerleştirmekle uğraştıktan sonra otobüs hareket etti. muavini çağırıp yer ayarlayacaktınız diye sorduğumda ise herkez gidecek kimseyi aşağı atamam diye bir azarlama işittim. bunun üzerine ulaştırma bakanlığına ait şubeleri aramaya başladım bu sefer adamı arka koltuklardan bir bayanla yer değiştirerek benim sakin olmamı istediler ama ne yazık ki ben bu ve buna benzer sorunları erzincan da ki bütün firmalarda yaşıyorum. ve çok eminim ki bu yazım onaylanmayacak
"Slm" Misafir   "mustafa ve bedir" abiye çok selam söylüyorum, erzincanımızın beyaz incisi 24dr 999 plakalı travego'ya slm ediyorum, yolunuz daima açık olsun
"Izmirden " serhat bağbozan   erzincana otobüs seferiniz varmı telefon numaranız kaçtır
"" gizem sanalp   Bize ailecek İstanbul'a Lüks Erzincan ile gittik. Çok memnun kaldık. Şimdi yine istanbul'a gitmemiz gerek. Acaba İstanbul'a 4 kişilik bilet 2 eylül de var mı?