Seç Turizm Bursa Otobüs Seferleri

Seç Turizm Bursa Otobüs Seferleri

En Popüler Seç Turizm Bursa Otobüs Seferleri

 

neredennereye.com,
Seç Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Seç Turizm Bursa Şubeleri

Şube
Telefon
261 60 60
513 13 44
715 94 94
676 11 23
573 56 67

En Popüler Seç Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Seç Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

NeredenNereye.com 180'den fazla otobüs firması ve otobüs firması şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlar. Otobüs firmalarına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti ve ucuz otobüs bileti alabilirsiniz.

NeredenNereye.com, yılın belli dönemlerinde kullanıcılarına daha ekonomik otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti satabilmek amacıyla uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir. Sizlerde sosyal medya sayfalarımızı takip ederek hem promosyon otobüs bileti fırsatlarını yakalayabilir hem de ödüllü yarışmalara katılım imkanı sağlayabilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz yer, neresi olursa olsun ucuz otobüs bileti alarak gitmiş olursunuz.

Sitemiz üzerinden, Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Nereden-Nereye ve Tarih-Saat bilgilerini girdikten sonra “Ucuz Bilet Bul” butonuna tıklayarak 180'den fazla otobüs firması arasından hem bütçenize hem saatinize hem de konforunuza en uygun firma ve seferi kolayca seçebilir ve otobüs bileti alımınızı yapabilirsiniz. Bu aşamada tek yapmanız gereken otobüs bileti arama bölümünü kullanmak ve sitemiz ile otobüs bileti alımınızı gerçekleştirmektir.

Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Seç Turizm Bursa

Bursa Seç Turizm şubeleri ,Bursa Seç Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Bursa Seç Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Bursa (Merkez) 261 60 60
Gemlik 513 13 44
İnegöl 715 94 94
Karacabey 676 11 23
Orhangazi 573 56 67
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
76Puan
40%
40%
0%
0%
20%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teşekkürler!" Misafir
Üstelik bayram arifesinde kaliteli ve rahat geçirdiğim yolculuk için emeği geçen herkese teşekkürler
"Gezici" Misafir
Gerçekten güzel, aldığı parayı hak ediyor. Ama şu internet sorunu ve film sorununu çözselerde rahat etsek.
"Teşekkürler" Misafir
Yıllardır yolculuk yaparım gerçekten de bu işi hakkıyla yapan gerek kaptanları gerek muavinleriyle tam anlamıyla profesyonel bir firma. ilk defa yolculuk yaptım bu firmayla ve çok memnun kaldım. Memleketime direk hatları olmasa da gerekli durumlarda mutlaka bu firmayı tercih edeceğim. Çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim. yolunuz açık olsun.
"Seçilen filmler ve tv kanalları" Misafir
Bursa-Aksaray yolculuğu sırasında Seç turizm (o seferdeki otobüsü) için seçilen tv kanalları ve sinema filmleri yeterli değildi.TV.Kanallarından sadece eğlence yayınlarında belirginleşmiş kanallar tercih edilmiş,
Filmlerde ise ortalama Türk insanının benimsemeyeceği konuları işleyen sinema filmleri tercih edilmiş.Örneğin "Döngel Kâr hanesi", "Yaşamın kıyısında" ikisini de daha başından bırakmak zorunda kaldım.Aklıma Türk milleti tamamen cinsellik düşkünü bir millet mi sorusu aklıma geldi.İnsani konulara bir şey demeyeceğiz lakin genelev çalışanlarının maceralarını komedi diye seyrettirmek pek etik bir davranış değil.Hem otobüs yolcuları tamamen erkeklerden mi oluşmalı?Ailemizle yolculuk yapamayacak mıyız?
Ben beklerdim ki,eğitici ve mesaj verici sinema filmleri tercih edilsin.örneğin,Nuri Bilge ceylan'ın,Semih kaplanoğlunun,derviş Zaimoğlunun filmleri tercih edilebilir.Dikkat edin ben dini filmler önermiyorum.sadece adam gibi yönetmenlerin filmlerini tavsiye diyorum.
"" Selim İleri
eskilerde bursa antep arası zaman zaman tercih ederdim. ancak birkaç kez ufak tefek bişeyler göndermeye çalıştım. almasalar bile takındıkları tavır yüzünden asla yazıhanelerine bile uğramıyorum. ÇOK KABA ve ANLAYIŞSIZ ekipleri var. O Otobüsler ve personelle işleri zor.