Yolcu Sayısı
1

Astor Turizm Mersin Otobüs Seferleri

Astor Turizm

Şubeler

Astor Turizm Mersin Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Mersin (Merkez)0324 232 3265
Tarsus0324 616 0366

Şubeler Hakkında

Astor Turizm Mersin Şubeleri
Astor Turizm yaygın ulaşım ağı ile Mersin ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Mersin ilinde yer alan Astor Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Astor Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Astor Turizm Mersin Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Astor Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Astor Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Mersin Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Mersin Astor Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

75 %
Toplam Yorum Sayısı (3)
Astor Turizm


Çok İyi
50 % (4)
İyi
25 % (2)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
25 % (2)

İkram görevlisi Bekir beye teşekkür ederim ilgi alaka hizmetleri için

"Korkunç"

13.11.2017 Pazartesi günü saat 9.00'da annemi ve babamı Mersin'den Birecik'e yolcu ettim. Akşam üzeri babam aradı. Firma Mersin'den sonra hiç mola vermemiş. Gaziantep'te yolcu indirirken on dakika beklemiş. Annem 73 babam 80 yaşında.. Annemin ayaklarından rahatsızlığı var. Bu süre içinde babam annemi tuvalete götürmüş. Döndüklerinde otobüsün gitmiş olduğunu onları bir başlarına otogarda bıraktıklarını görmüşler. Soruyorum? Yolcum nerede diye insan sormaz mı? Nasıl iki yaşlı insanı otogarda tek başına bırakıp yoluna gidersin? On dakikayı aşmış olsalar bile ki yaşlı olduklarını biliyorsun, başka bir yol yok muydu onları orada bırakmak yerine? Eşyalarını telefon ediyorlar yeğenleri alıyor otobüsten Birecik'te.. onlarda yarım saat sonra başka bir firmayla Birecik'e gidiyorlar.. Sonuç itibari ile bu firmaya bir daha annemi babamı emanet edemem.

"Memnun Kaldık"

Teşekkürler, temizlikte bir on yıldız daha vermeyi hakkediyorlar. Çok konforluydu. Muavin pırılpırıldı. Giyimi gayet şıktı. Teşekkürler,


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr