Yolcu Sayısı
1

Sakarya Vib Turizm Bolu Otobüs Seferleri

Sakarya Vib Turizm

Şubeler

Sakarya Vib Turizm Bolu Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Bolu (Merkez)0374 444 5454
Bolu (Merkez)Bahçeli0374 215 8700
Bolu (Merkez)Cici0374 213 6262
Bolu (Merkez)Çarşı0374 212 2080
Bolu (Merkez)Kampüs0374 253 4525
Bolu (Merkez)Merkez0 374 274 18 69
Bolu (Merkez)Sarot Termal0374 424 4884 /
Bolu (Merkez)Sümer0374 215 4511
Bolu (Merkez)Taşkesti Beldesi/Sarot Termal0374 424 4884

Şubeler Hakkında

Sakarya Vib Turizm Bolu Şubeleri
Sakarya Vib Turizm yaygın ulaşım ağı ile Bolu ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Bolu ilinde yer alan Sakarya Vib Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Sakarya Vib Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Sakarya Vib Turizm Bolu Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Sakarya Vib Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Sakarya Vib Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Bolu Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Bolu Sakarya Vib Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

20 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sakarya Vib Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
100 % (1)

"Bolu Servis Şöforünüz hakkında şikayet!"

Yetkilinin Dikkatine! Merhabalar, Öncelikle size daha önce böyle bir hitapla karşılaşmadığımız ve ne kadar kaba bir tabirle seslenildiğimi söylemek isterim. Ben Bolu Abant Izzet Baysal Üniversitesinde öğrenciyim. 29 Mayıs 2011 Pazar günü 18:45 te ablamı İstanbul’a yolculamak üzere bankalar caddesindeki durağınızdan terminale gitmek üzere 54 B 0772 plakalı VİB turizm servisize ablamla birlikte bindik Daha sonra alamın final haftası olduğunu söyleyerek benim terminale kadar gitmek yerine gidip ders çalışmamı söylemesi üzerine ben de üst geçitte inmeye karar verdim. Şoförünüz “ Nasıl ya?, Hangi firmadan aldın bileti? Burada nasıl ineceksin?” gibi bağırmaya başladı. Sanki ben gizlice arabaya binmişim de terminale gitmek değil de üst geçitte inmek için servise binmişim gibi kaba bir konuşma yaptı. “Ben karar verdim cici takside ineceksin” diye bağırmaya devam etti. Konuşmanız hiç hoş değil diye uyardığımda ise gayet sakin bir şekilde derdimi anlatmaya çalışmama rağmen bana “sen konuşmayı öğren” gibi laflar sarfetti. Ayrıca “artistlik yapmayın” diye devam etti. Cici taksiye geldiğimizde ise “in arabadan” diye kaba konuşmasına devam etti. Gerçekten neye uğradığımı şaşırdım ve hayatım boyunca böyle bir kaba davranış ve hitapla karşılaşmadım! Lütfen bu çalışanınızı müşterilerinize nasıl davranması gerektiği konusunda uyarın ve gerekirse ‘insan ilişkileri’ nden haberdar edin!!! Gereğinin yapılmasını arz ederim. Saliha ÖZTÜRK


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr