scorecardresearch

Sakarya Vib Turizm Bolu Otobüs Seferleri

Sakarya Vib Turizm  Bolu Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Sakarya Vib Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Sakarya Vib Turizm Bolu Şubeleri

Şube
Telefon
444 54 54
Bahçeli
215 87 00
Cici
213 62 62
Çarşı
212 20 80
Kampüs
253 45 25
Taşkesti Beldesi/Sarot Termal
424 48 84
Sümer
215 45 11
 

neredennereye.com,
Sakarya Vib Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmanın şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, fırmanın otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

Bolu Sakarya Vib Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Bolu Sakarya Vib Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Bolu (Merkez) 444 54 54
Bolu (Merkez) - Bahçeli 215 87 00
Bolu (Merkez) - Cici 213 62 62
Bolu (Merkez) - Çarşı 212 20 80
Bolu (Merkez) - Kampüs 253 45 25
Bolu (Merkez) - Taşkesti Beldesi/Sarot Termal 424 48 84
Bolu (Merkez) - Sümer 215 45 11
- HEMEN SATIN AL ! -
Sakarya Vib Turizm Bolu Servisleri ve Güzergahları
Bolu Servis
Bolu, Sümer
100 üzerinden
20Puan
0%
0%
0%
0%
100%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Bolu Servis Şöforünüz hakkında şikayet!" mey
Yetkilinin Dikkatine!

Merhabalar,

Öncelikle size daha önce böyle bir hitapla karşılaşmadığımız ve ne kadar kaba bir tabirle seslenildiğimi söylemek isterim.

Ben Bolu Abant Izzet Baysal Üniversitesinde öğrenciyim. 29 Mayıs 2011 Pazar günü 18:45 te ablamı İstanbul’a yolculamak üzere bankalar caddesindeki durağınızdan terminale gitmek üzere 54 B 0772 plakalı VİB turizm servisize ablamla birlikte bindik Daha sonra alamın final haftası olduğunu söyleyerek benim terminale kadar gitmek yerine gidip ders çalışmamı söylemesi üzerine ben de üst geçitte inmeye karar verdim. Şoförünüz “ Nasıl ya?, Hangi firmadan aldın bileti? Burada nasıl ineceksin?” gibi bağırmaya başladı. Sanki ben gizlice arabaya binmişim de terminale gitmek değil de üst geçitte inmek için servise binmişim gibi kaba bir konuşma yaptı. “Ben karar verdim cici takside ineceksin” diye bağırmaya devam etti. Konuşmanız hiç hoş değil diye uyardığımda ise gayet sakin bir şekilde derdimi anlatmaya çalışmama rağmen bana “sen konuşmayı öğren” gibi laflar sarfetti. Ayrıca “artistlik yapmayın” diye devam etti. Cici taksiye geldiğimizde ise “in arabadan” diye kaba konuşmasına devam etti.
Gerçekten neye uğradığımı şaşırdım ve hayatım boyunca böyle bir kaba davranış ve hitapla karşılaşmadım!
Lütfen bu çalışanınızı müşterilerinize nasıl davranması gerektiği konusunda uyarın ve gerekirse ‘insan ilişkileri’ nden haberdar edin!!!

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Saliha ÖZTÜRK