Yolcu Sayısı
1

Özlem Bingöl Seyahat Bingöl Otobüs Seferleri

Özlem Bingöl Seyahat

Şubeler

Özlem Bingöl Seyahat Bingöl Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Bingöl (Merkez)0426 214 5050
Bingöl (Merkez)Merkez0426 213 2323
Bingöl (Merkez)Otogar0426 214 2444
Karlıova0426 511 2591

Şubeler Hakkında

Özlem Bingöl Seyahat Bingöl Şubeleri
Özlem Bingöl Seyahat yaygın ulaşım ağı ile Bingöl ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Bingöl ilinde yer alan Özlem Bingöl Seyahat şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Özlem Bingöl Seyahat Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Özlem Bingöl Seyahat Bingöl Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Özlem Bingöl Seyahat firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Özlem Bingöl Seyahat dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Bingöl Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Bingöl Özlem Bingöl Seyahat Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

75 %
Toplam Yorum Sayısı (3)
Özlem Bingöl Seyahat


Çok İyi
50 % (2)
İyi
25 % (1)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
25 % (1)

"özlem bingöle saygılar"

ben bingöllüyüm, adım sergen, özlem bingöle hastayım

"firma müdürü"

çok iyisiniz

"Rezalet"

23 K 3103 yada 3135 nolu otobüsünüz.11.07.2008 tarihinde saat 21.00 'da erzurumdan hareket eden otobüsünüz.Nusaybin'e biletimi kesmiştim.Şöfor mardinde bir midyatlıyı arabaya alınca benle beraber 3 nusaybin yolcusunu aktarmalı olarak orada bulunan bir kişiye diyorki:(bunları nusaybine gönder)sanki bir mal gibi bunlar gönder deyince ben arabanın istikametinin nusaybin olduğunu söyledi.Midyata 3-5 kuruş için yolunu değiştiremezsin deyince bana terbiyesizlik yapma dedi.sonradan elimi tutarak benim abim yüzbaşıdır ben korkmam alın bunu valizini gönderin nusaybine diyor.yani çok terbiyesiz bir insandi.Asla unutmayacağım herkese de anlatacağım.eşimle Elazığa gidip geliyoruz ama asla bu gibi şöforleri tercih etmeyeceğim.Bu mesajdan bir şey çıkar mı bilmiyorum ama bu şekilde büyük firma olunmaz.Nezaket olmadığı müddetçe kendi 3 yolcusunu 10 milyon için satan bir zihniyetle nasıl başarılısınız diyeyim ki.........Gerçekten çok sinirliyim


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr