Nilüfer Turizm Edirne Otobüs Seferleri

Nilüfer Turizm Edirne Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Nilüfer Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Nilüfer Turizm Edirne Şubeleri

Şube
Telefon
Orduevi
213 99 00
Merkez/Otogar
226 10 08
Semerkent
214 15 09
Otogar
336 16 84
712 34 45
Otogar
594 22 78
Terminal
514 04 01
 

neredennereye.com,
Nilüfer Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Nilüfer Turizm Edirne Şubeleri
Nilüfer Turizm yaygın ulaşım ağı ile Edirne ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Edirne ilinde yer alan Nilüfer Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Nilüfer Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Nilüfer Turizm Edirne Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Nilüfer Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Nilüfer Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Edirne Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Edirne Nilüfer Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Edirne Nilüfer Turizm şubeleri ,Edirne Nilüfer Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Edirne Nilüfer Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Edirne (Merkez) - Orduevi 213 99 00
Edirne (Merkez) - Merkez/Otogar 226 10 08
Edirne (Merkez) - Semerkent 214 15 09
Havsa - Otogar 336 16 84
Keşan 712 34 45
Kırcasalih - Otogar 594 22 78
Uzunköprü - Terminal 514 04 01
- HEMEN SATIN AL ! -
Nilüfer Turizm Edirne Servisleri ve Güzergahları
1.Güzergah
Kervansaray, Orduevi, Ayşekadın, Petrol Ofisi, Eski Terminal, Sanayi, Migros, Kipa, Olin, Fakülte Işıklar, Aytemiz Tesis
2.Güzergah
Kıyık, Selçuk Ecza, Serhat Koleji, Üniversite, Değirmen (Jandarma), Cumartesi Pazarı (BİM), Ayçiçeği, Acarpark, Boğaziçi Apart (Kipa), Tuğra Market, Vali Konağı (Trafo), Sarar, Kutlutaş, Fakülte Işıklar
100 üzerinden
80Puan
0%
100%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Güzergah ve Belirtilme" Misafir
Öncelikle Neredennereye.com üzerinde biz edirne diye işaretliyoruz daha sonra öğreniyoruz ki Havsa'da bırakıyormuş, oradan servis ile Eedirne'ye geçiliyormuş. Bunun böyle olması sorun değil ancak belirtilmemesi sorun. Arama kısmında Edirne seçeneğinin yanında Edirne Otogar tarzı ayrı bir seçenek olması gerekli. Yolculuk çok iyi idi servis kısmı hariç. Servis kısmı uzun sürmediği için şikayetçi olmayacağım ama Edirne'ye gelirken servis aşırı kalabalık olduğu için rahat değildi.